Turkcell T80 Özellikleri

Turkcell T80 Özellikleri
Turkcell T80 Özellikleri

Telefon üretimi ve satışı hakkında oldukça uzmanlaşmış olan Turkcell operatöründen yeni bir cihaz daha piyasaya sürüldü. Diğer modellere göre daha çok gelişmiş ve metal tasarımı ile herkesin ilgi odağı haline gelmiş olan Turkcell T80 hakkında bugün sizlere bazı bilmeniz gereken detaylara değineceğim. Peki, Turkcell T80 özellikleri nelerdir? Yüksek çözünürlüklü kamerası ile istediğiniz kalitede her fotoğrafını çekebilir ve bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bunun haricinde 5.2 inçlik bir ekranıyla keyifli videolar izleyebilir ve birçok oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Metal gövdesi ile Telefonlarınız eskisine nazaran daha fazla dayanıklı bir hale getirilmiş olan Turkcell T80 modellerinde bulunan 4.5G sayesinde artık iletişimde kusursuz bir şekilde başkalarıyla iletişime geçebileceksiniz. Telefondan dinlemiş olduğunuz müziklerinizin ve arkadaşlarınızın seslerini daha net geleceğini ve daha temiz geleceğini iddia eden Turkcellin bu yeni telefonu sayesinde artık müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell T80 özelliklerinden biride parmak izi okuyucu özelliğini barındırmasıdır, tek bir dokunuş ile sizlerde telefonlarınızın kilitlerini hemen açın. 13MP ön kamerası ile keyifli selfie çekinerek bunları sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte Turkcell T80 modelinin birçok bilinmeyen özelliklerine daha detaylı bakalım.

Turkcell T80 Bilinmeyen Özellikleri

RAM Kapasitesi: 2GB – Bu RAM belleği birçok telefona göre ideal durumdadır, 2GB’lık bir kapasite birçok uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştıracaktır.

İşletim Sistemi: Android 7.1.1 – Birçok telefonda bulunmayan bu sürüm sayesinde artık kolaylık sizlerin telefonlarında yer alacak.

Dahili Hafıza: Toplamda 16GB dahili hafıza sunan Turkcell operatöründe sadece kullanılabilir 10GB dahili hafıza alanı vardır. Geriye kalan 6GB ise telefonun kendi işletim sistemine ait dosyaları ve varsayılan uygulamaların depolandığı alandır. Bunun haricinde harici hafıza kartı ile dilerseniz 128GB’a kadar arttırabilirsiniz.

Kamera Özelliği: Çift kamera ile karşımıza gelen Turkcell T80 modelinde 13 MP + 2 MP Çift Kamera özelliği bulunmaktadır. Bunun haricinde ön kamera ise 13MP’dır.

Batarya: Bütün özelliklerine rağmen Turkcell T80 modelinde 2730 mAh gücünde bir batarya mevcut olup bu batarya ile toplamda 7 saat aralıksız bir konuşma yapabilirsiniz.

4.5G uyumlu olan Turkcell T80 modelinin birçok özelliğini keşfetmek için sizlerde Turkcell Mağazalarına giderek buradan birçok detaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell T80 modelinin fiyatı ise; Peşin olarak 1,299TL’dir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan