Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası

Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası
Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası

Turkcell operatörünün yeni başlattığı kampanyalardan biri olan Tarifen Yurt Dışında Geçerli kampanyası ile artık yurt dışında istediğiniz kadar özgürsünüz, diğer operatörlere nazaran farklı bir kampanya düzenlemiş olan Turkcell operatörü yine farkını ortaya koymuş durumda. Peki, Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli kampanyası nedir ve ne işe yarar? Bu kampanya sayesinde artık mevcut paketlerinizi istediğiniz ülkede rahatlıkla kullanabiliyorsunuz, mesela şöyle örneklendirebiliriz. Hattınızda mevcut 10.000 dakika her yöne konuşma paketi varsa ve hattınızda 10GB internet paketi varsa ve sizlerde kısa süre içerisinde yurt dışına çıkacaksanız bu paketlerinizi ek paket almadan direk olarak yurt dışında kullanabilirsiniz. Yani yurt içinde mevcut paket hakkınız yurt dışında da geçerli olmaktadır. Turkcell faturalı hat aboneleri bu kampanyadan faydalanmak için ilk etapta günlük 16.90 TL ödemeleri gerekmektedir. Ve toplamda 66 ülkede geçerli olan bu kampanyadan faydalanmaya öyle başlayabilirler.

Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası Hangi Ülkede Geçerli?

Turkcell’in başlattığı bu kampanyadan faydalanmak için günlük 16.90TL ödeyerek bu kampanyadan yurt dışına çıktığınız an faydalanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Turkcell’in tarifen yurt dışında geçerli kampanyası hangi ülkeleri kapsamaktadır? ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek gibi önde gelen ülkeler haricinde Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada gibi ülkelerinde bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Hayır, toplamda Turkcell’in sunmuş olduğu bu kampanyadan 66 farklı ülkeden faydalanabilirsiniz. Saymaya devam edelim.. Karadağ, Kosova, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Monako, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tayland, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan, Katar, Ermenistan, Mısır, Nepal ve KKTC ülkelerinde Turkcell’in sunduğu bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında Geçerli Ücreti Ne Kadar?

Turkcell’in bu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız yani mevcut paketlerinizi dilediğiniz gibi yurt dışında kullanmak istiyorsanız günlük 16.90TL ödeyerek bu kampanyadan faydalanabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Peki, Tarifen Yurt Dışında Geçerli nasıl yapılır? SUPER YURTDISI yazıp 2200’ye mesaj göndermeniz durumunda sizlerde bu kampanyadan yurt dışına çıktığınız an otomatik olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında Geçerli nasıl iptal edilir? Bu kampanyayı iptal ettirmek istiyorsanız hemen sizlerde IPTAL SUPER YURTDISI yazıp 2200’a mesaj göndermeniz durumunda kampanyayı direk olarak iptal edebilirsiniz. Unutmayın, günlük sadece 16.90TL karşılığında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan