Turkcell Tavsiye Et 6GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Tavsiye Et 6GB Bedava İnternet Kazan
Turkcell Tavsiye Et 6GB Bedava İnternet Kazan

2018 yılına kadar geçerli olan Turkcell yeni bedava internet kampanyasıyla sizlerde her ay 1GB internet paketi kazanın. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan ve bütün Turkcell abonelerin rahatlıkla faydalanabileceği kampanyalardan olan “Tavsiye et – sende kazan” kampanyasıyla beraber sizlerde her ay 1GB bedava internet paketi kazanın. Turkcell her ay 1GB bedava internet kazanmak için TAVSIYE yazıp 2200’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesajı gönderdikten sonra hattınıza 3 adet kod gelecektir, bu kodları numarasını Turkcell’e taşımak isteyen bir tanıdığınıza vermeniz durumunda sizlerde her ay 1GB internet kazanacaksınız. Toplamda hattınıza 6 ay boyunca 1GB bedava internet paketi sistem tarafından tanımlanacaktır ve böylelikle Turkcell bedava 6GB internet paketinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Diğer kampanyalara göz atmak istiyorsanız ve yapmadığınız Turkcell bedava internet 2018 paketleri görmek istiyorsanız Turkcell bedava internet nasıl yapılır yazımıza göz atmanız yeterlidir.

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor, Kazanıyor Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanyaya katılan her abone ücretsiz olarak 6 ay boyunca her ay hattına 1GB internet paketinin tanımlanmasını sağlamaktadır. Turkcell tavsiye et kazan kampanyasını nasıl yapılacağına dair sizlere detaylı bilgiler vereceğim, bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 1. Hattınız Turkcell ise TAVSIYE yazıp 2200’ye kısa mesaj gönderip buradan kampanyaya katılmak istediğinizi belirtiniz.
 2. TAVSIYE yazıp 2200’ye mesaj gönderdikten sonra hattınıza 3 adet farklı promosyon kodu gelmektedir, bu kodlardan herhangi birini Turkcell’e numarasını taşımakta olan bir tanıdığınıza iletiniz.
 3. Tanıdığınız kişi numarasını Turkcell’e taşırken, sizin vermiş olduğunuz kodu kullanırsa size Turkcell 6GB bedava internet paketi vermektedir.

Turkcell Tavsiye Et Kazan Nasıl Yapılır?

TAVSIYE yazıp 2200’ye gönderiniz ve ardından gelecek olan SMS’de yer alan promosyon kodunu sevdikleriniz ile paylaşınız. Sevdikleriniz numarasını taşırken promosyon kodunu kullanması durumunda sizlerde tavsiye et kazan kampanyasından faydalanmış olursunuz. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2017 tarihidir. Hattınız faturalı ise ücretsiz olarak her ay boyunca 1GB internet paketi hattınıza tanımlanır, bu süreç 6 ay boyunca devam eder. Şayet hattınıza faturasız ise ve her ay alacağınız 20TL üzeri paketlerde ek olarak bu kampanyadan hattınıza 1GB internet paketi tanımlanır.

Turkcell Tavsiye Et Kazan kampanyası hakkında merak ettiğiniz veyahut öğrenmek istediğiniz konular olursa bunları bizimle alt kısımda yorum alanlarından iletmeyi unutmayınız.

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor 6 GB Bedava İnternet Kazanıyor Nasıl Yapılır?

 • Turkcell’li olan aboneler tavsiye ederek toplamda 6GB internet paketini hemen anında kazanıyor. Sizlerde üst kısımdaki nasıl yapılır konusuna göz atarak bu kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Peki, Turkcell tavsiye et kampanya detayları nelerdir?
 • Bu kampanyadan her abone sadece 1 kere faydalanabilir. Yani promosyon koduyla kazanmış olduğunuz 6 aylık x 1GB internet paketi kampanyasını sadece 1 kere yapabilirsiniz.
 • Kampanyaya son katılım tarihi, yani TAVSIYE yazıp 2200’ye gönderme süreniz 31 Aralık 2017 tarihidir.
 • Turkcell Tavsiye Et Kazan kampanyasından kazanmış olduğunuz hediye internetler ay sonuna kadar bitmez ise bir sonraki aya devredilmez.
 • Kampanya tamamen ücretsizdir, ve kampanyaya katılmak için sizlerde SMS olarak TAVSIYE yaz 2200’a gönderin.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 3 Aralık 2017 - 01:47

teşekkür ederim Turkcell senin sayesinde yeni bir arkadaşımı getirerek bedava internet kazandım 😀

Anonim - 1 Aralık 2017 - 02:46

Arkadasimiz Turkcelle gecmeden once kodu yollayacaz ve numara 4 gun sonra turkcell oldugunda kodu 2200 gonderecek ve gelecek öylemi ?

  Göksu Polat - 2 Aralık 2017 - 21:49

  Merhaba, Turkcell’e numarasını yeni taşımış olan kişilerden herhangi bir kişi size gelen kodu kendi hattından gönderir ise hediye paketler gelecektir.

Anonim - 30 Kasım 2017 - 20:53

selam sizin sayenizde şimdi ben her ay 6gb internet mi kazanacağım? Turkcelle yeni gelen bir tanıdım vardı ona yaptım şimdi

  Göksu Polat - 30 Kasım 2017 - 21:44

  Merhaba efendim, hayır aylık sadece 1GB internet paketi kazanacaksınız. Toplamda 6 ay boyunca sürecektir, Toplam kazanacağınız limit 6GB’tır.

Bilal - 30 Kasım 2017 - 09:53

Peki Taşındıktan sonra mi yoksa tasinmadan once yollamasi gerekiyoo bu kodlari

  Göksu Polat - 30 Kasım 2017 - 21:40

  Merhaba, taşıdıktan sonra & Turkcell’e yeni gelen aboneler.

Anonim - 29 Kasım 2017 - 10:11

Kod bana geldi bunu nasıl yapabilirim…

  Göksu Polat - 30 Kasım 2017 - 21:45

  Merhaba, bu kodları Turkcell’e numarasını yeni taşıyan bir kişiye göndermeniz ve o kişinin de o kodu Turkcell’e göndermesi yeterlidir.