Turkcell Toplantıdayım 1GB Yeni Bedava İnternet

Turkcell Toplantıdayım 1GB Yeni Bedava İnternet
Turkcell Toplantıdayım 1GB Yeni Bedava İnternet

Gündelik hayatta bizlere daha fazla kolaylıkla sağlamayı hedefleyen Turkcell operatörü teknolojiyi çok yakından takip ediyor ve bizleri çok düşünüyor. 2018 yılında Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile beraber sizlerde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Turkcell Toplantıdayım uygulamasında meşgul olduğunuz bir zaman sizleri arayan kişileri bilgilendirebilir ve üstelik 1GB bedava internet paketi kazabilirsiniz. Şimdi Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirip ve kayıt olan herkes Turkcell operatöründen 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Peki, Turkcell Toplantıdayım uygulaması nedir ve ne işe yarar? Sizler toplantıdaysanız, meşgulseniz veya o esnada telefona cevap verebilecek durumda değilseniz hemen Turkcell Toplantıdayım uygulamasını açarak gelen çağrıları otomatik olarak bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Bir kişi sizi aradığında karşı tarafa şuan ne yaptığınız konusunda bilgilendirme ses kaydı gitmektedir. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını kullanmak ücretlidir, haftalık 5TL karşılığında sizlerde bu mükemmel uygulamaya sahip olabilirsiniz. Peki, Turkcell toplantıdayım bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Toplantıdayım 1GB Hediye İnternet

Diğer operatörlere göre hemen hemen her uygulaması için bizlere Turkcell bedava internet paketi veren Turkcell operatörü 2018 yılında da düzenlediği Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile beraber yine bedava internet vermeye devam etmektedir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan sadece 15.000 kişi faydalanabilmektedir. Sizlerde bu kampanyadan faydalanabilmek için ilk kez Turkcell Toplantıdayım servisine kayıt olmanız gerekmektedir. Turkcell Toplantıdayım kayıt olabilmek için ilk olarak bu uygulamayı indirmeniz ve ardından uygulamayı açıp telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Telefon numaranıza gelecek olan SMS sonucunda kayıt işlemini başarıyla tamamlayabilir ve gelecek olan bedava internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hattınıza tanımlanacak olan hediye internet paketinin toplam kullanım süresi 1 haftadır ve toplam kullanım limiti ise 1GB hediye internettir.

Turkcell Toplantıdayım Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Turkcell 1GB bedava internet paketi için sizlerde Toplantıdayım uygulamasını kullanmaya hazır olun, peki bu uygulama nedir? Turkcell Toplantıdayım uygulamasını kullanabilmek için illaki akıllı telefon kullanmanıza gerek yoktur. Sizleri arayan kişiler o esnada meşgulseniz otomatik olarak o kişilere SMS gitmesini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber Turkcell Toplantıdayım uygulamasını kullanmanız durumunda ve bu uygulamadaki özelliği aktif etmeniz durumunda sizi arayan kişilere “Ofisteyim – Ofiste değilim” şeklinde ses kayıtlarını dinletebilirsiniz. Aboneliğiniz başladıktan sonra hattınızdan 5TL tahsil edilir ve her hafta paketiniz otomatik olarak yenilenecektir.

Turkcell Toplantıdayım Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Toplantıdayım aboneliğini iptal edebilmek için 2222 veya 3814’e IPTAL TOPLANTI yazıp göndermeniz durumunda otomatik olarak Toplantıdayım aboneliğiniz sistem tarafından iptal edilecek ve sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turkcell Toplantıdayım bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde hem sevdiklerinizi bilgilendirin hem de bedava internet paketi kazanın.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan