Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Sahur Paketi

Anasayfa » Kampanyalar » Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Sahur Paketi

Turkcell - Vodafone - Türk Telekom Sahur Paketi

Operatörlerin her yıl yapmış olduğu Ramazan Ayı’na özel sahur paketleri yeniden aktif oldu. Gece 02:00’den başlayıp saat 06:00’a kadar süren bu sahur paketleri herkesin severek kullanmış olduğu paketlerdendir. 2013 yılından beri her yıl düzenlemiş olduğu sahur paketleriyle tanınmış olan Turkcell operatöründen 2017 yılına özel yeni sahur paketleri sayesinde sizler de artık geceleri bedava internete girebilirsiniz. Turkcell operatörünün haricinde yine Vodafone Türk Telekom yani Avea operatörü için yine sahur paketleri kampanyaları devam etmektedir. Bugün ise sizlere Turkcell sahur paketi, Avea sahur paketi, Türk Telekom sahur paketi ve Vodafone sahur paketinin nasıl yapılacağına dair önemli bilgiler vereceğim. Böylelikle sizlerde 2017 sahur paketlerinden çok rahat bir şekilde faydalanabilir, geceleri bedava olarak bu paketleri kullanabilirsiniz. Turkcell sahur paketi nasıl yapılır?

Turkcell operatöründe gece saat 02:00’den başlayıp sabah 06:00’a kadar süren bu paketin limiti 2GB’dır. Her gün otomatik olarak sıfırlanan bu paketi gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kullanabilirsiniz, Turkcell sahur paketini yapabilmek için SAHUR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone sahur paketi nasıl yapılır? Vodafone’da sahur paketi şuan için bulunmamaktadır lakin Vodafone operatörü her pazartesi günü kendi aboneleri için düzenlediği bana ne var kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vodafone sahur paketi yerine, Vodafone Yanımda uygulamasını indirip telefonlarınızdan her pazartesiye ait yeni bir kampanyaya ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom sahur paketi nasıl yapılır? Eski adıyla Avea operatörü olan Türk Telekom sahur paketi yapabilmek için sizlerde SAHUR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Sahur paketini geçen sene sadece faturalı aboneler kullanabilmekteydi.

Yeni Sahur Paketi Kodları Nelerdir?

Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Turkcell sahur paketi, 27 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp bütün Turkcell aboneleri için geçerli olması beklenmektedir. 25 Haziran 2017 tarihine kadar sürecek olan sahur paketini sizlerde kullanmak istiyorsanız büyük harflerle SAHUR yazıp 2222‘e gönderip sahur paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Her gece 02:00 ile 06:00 arasında kullanabileceğiniz 2GB’lık internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.
Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
2017 yılında geçerli olmakta bu paketi yapabilmek için Türk Telekom için Sahur yazıp 5555’e gönderebilirsiniz bu kampanyadan sadece şuan için faturalı aboneler faydalanabilmektedir.
Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır?
Vodafone operatöründe şuan için herhangi bir sahur paketi kampanyası bulunmamaktadır. Bundan dolayı sizlerin hattı Vodafone ise Vodafone sahur paketinden faydalanmak yerine bana ne var kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Ülkemizde her ramazan ayında aktif hale gelen sahur paketini sizlerde kullanmak istiyorsanız 27 Mayıs 2017 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacak olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerin sunmuş olduğu sahur paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlerde bu operatörlerin sunduğu sahur paketleri için mutlaka SMS ile katılmayı unutmayınız. Bu kampanya şuan için sadece Turkcell sahur paketi, Vodafone sahur paketi ve Türk Telekom sahur paketi olarak kabul edilmektedir. Her operatörün sunduğu sahur paketinin internet limitleri ve şartları farklı olacağını da bilmenizde fayda var.

Sponsor Bağlantı
Yıldız - 1Yıldız - 2 (11 oylama 5 üzerinden 2,00 puan aldı. )
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (3)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter Sayfası Bilgi Topluluğu Google Plus Sayfası Bilgi Topluluğu Instagram Sayfası Bilgi Topluluğu Pinterest Sayfası