Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Sahur Paketi

Anasayfa » Kampanyalar » Turkcell – Vodafone – Türk Telekom Sahur Paketi

Turkcell - Vodafone - Türk Telekom Sahur Paketi

Sponsor Bağlantı

Operatörlerin her yıl yapmış olduğu Ramazan Ayı’na özel sahur paketleri yeniden aktif oldu. Gece 02:00’den başlayıp saat 06:00’a kadar süren bu sahur paketleri herkesin severek kullanmış olduğu paketlerdendir. 2013 yılından beri her yıl düzenlemiş olduğu sahur paketleriyle tanınmış olan Turkcell operatöründen 2018 yılına özel yeni sahur paketleri sayesinde sizler de artık geceleri bedava internete girebilirsiniz. Turkcell operatörünün haricinde yine Vodafone, Türk Telekom yani Avea operatörü için yine sahur paketleri kampanyaları devam etmektedir. Bugün ise sizlere Turkcell sahur paketi, Avea sahur paketi, Türk Telekom sahur paketi ve Vodafone sahur paketinin nasıl yapılacağına dair önemli bilgiler vereceğim. Böylelikle sizlerde 2017 sahur paketlerinden çok rahat bir şekilde faydalanabilir, geceleri bedava olarak bu paketleri kullanabilirsiniz. Turkcell sahur paketi nasıl yapılır?

Turkcell Sahur Paketi 2018 Kampanyası

Turkcell sahur paketi ne yazıkki bu sene aktif olmadı lakin Turkcell’den daha fazla hediye internet kazanmak isteyen kullanıcılar Turkcell bedava internet adlı yazımıza göz atabilirler.

Turkcell operatöründe gece saat 02:00’den başlayıp sabah 06:00’a kadar süren bu paketin limiti 2GB’dır. Her gün otomatik olarak sıfırlanan bu paketi gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kullanabilirsiniz, Turkcell sahur paketini yapabilmek için SAHUR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. (Geçen seneye ait kampanyadır.)

Vodafone sahur paketi nasıl yapılır? Vodafone’da sahur paketi şuan için bulunmamaktadır lakin Vodafone operatörü her pazartesi günü kendi aboneleri için düzenlediği bana ne var kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vodafone sahur paketi yerine, Vodafone Yanımda uygulamasını indirip telefonlarınızdan her pazartesiye ait yeni bir kampanyaya ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom sahur paketi nasıl yapılır? Eski adıyla Avea operatörü olan Türk Telekom sahur paketi yapabilmek için sizlerde SAHUR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Sahur paketini geçen sene sadece faturalı aboneler kullanabilmekteydi.

Türk Telekom Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

2018 yılında Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan ücretsiz olarak 14 Haziran 2018 tarihine kadar faydalanabilmektedir. Sadece gece saatlerinde yani sahur vakitlerinde geçerli olan Türk Telekom sahur paketini yapabilmek için sizlerde SAHUR yazıp 5555’e hemen gönderebilirsiniz.

Faturalı kullanıcılar bu kampanyadan direk olarak faydalanabilirken, faturasız kullanıcılarık 25TL hattına yükleme yaptıktan sonra göndermeleri durumunda otomatik olarak faydalanabilirler. Türk Telekom sahur paketi için SAHUR yazıp sizlerde diğer Türk Telekom kullanıcıları gibi 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Sahur Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatöründe 2018 yılında maalesef ki ücretsiz bir kampanya bulunmamaktadır. Vodafone sahur paketi kampanyası için sizlerde daha uygun fiyattan sahip olabileceğiniz Vodafone Ramazan Sosyal Medya kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece Vodafone kullanıcıları faydalanabilir ve bu kampanyadan faydalanabilmek için Haftalık Sosyal Pass paketini sadece 10TL karşılığında satın alabilirsiniz. Bunun haricinde daha fazla bedava internet paketi için Vodafone bedava internet adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu kampanya şuan için sadece Turkcell sahur paketi, Vodafone sahur paketi ve Türk Telekom sahur paketi olarak kabul edilmektedir. Her operatörün sunduğu sahur paketinin internet limitleri ve şartları farklı olacağını da bilmenizde fayda var.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (3)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter Sayfası Bilgi Topluluğu Google Plus Sayfası Bilgi Topluluğu Instagram Sayfası Bilgi Topluluğu Pinterest Sayfası