Turkcell Yaani Uygulaması Nedir?

Turkcell Yaani Uygulaması Nedir?
Turkcell Yaani Uygulaması Nedir?

2017 yılında yapmış olduğu bir projeye rağmen hiçbir zaman duraksamayan Turkcell Yaani yeni arama motoru ile hayatımız daha kolay bir hale geldi. Hızlı ve güvenli arama motoru projesiyle Turkcell artık bizler için yeni bir arama motoru üreterek, bizlerin daha güvenli bir şekilde internette aradığımızı bulabilmemizi sağlamaktadır. Kısaca Turkcell Yaani nedir? Kısaca özetleyecek olursak Turkcell Yaani uygulamasıyla birlikte sizlerde internette aradığınızı kısa sürede bulabileceksiniz, mesela sizlere en yakın ATM’yi arıyorsanız bunu Turkcell Yaani ile kısa sürede bulabileceksiniz. Turkcell Yaani arama motoru oldukça mantıklı bir şekilde çalışmaktadır, bizlere en doğru bilgileri sunmakta olan Turkcell Yaani uygulamasını sizlerde indirerek test edebilirsiniz.

Turkcell Yaani Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Turkcell Yaani uygulamasını Google Play ya da İOS kullanıcıları App Store üzerinden mobil cihazlarına ücretsiz bir şekilde indirebilirler. Google Play’de ve App Store’da Turkcell Yaani uygulaması “Yaani: Türkiye’nin Arama Motoru” olarak adlandırılmaktadır. Turkcell Yaani sadece bir uygulama değil ayrıca kendi kendini tamir edebilen bir arama motorudur.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Nasıl Alabilirim?

Turkcell Yaani uygulamasını indiren her Turkcell abonesi ücretsiz olarak kullanabilecekleri 1GB ila 2GB arasında değişen internet paketleri kazanmaktadır. Turkcell Yaani bedava internet paketinden faydalanmak isteyen aboneler Turkcell Yaani uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır. Turkcell Yaani uygulamasını indirdikten sonra bu uygulamayı kullanmanız durumunda hattınıza otomatik olarak ücretsiz hediye internet paketi tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan internet paketi 1 haftalık geçerli olup 1GB ila 2GB arasında değişkendir.

Turkcell Yaani Ücretli Midir?

Turkcell Yaani uygulaması tamamen ücretsiz olup bütün operatör kullanıcıları bu uygulamayı kullanabilmektedir. Hattınız Türk Telekom veya Vodafone olsun yine de bu uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Turkcell Yanii uygulamasını kullanabilmek için uygulama marketlerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Yaani Ne İşe Yarar?

Turkcell Yaani uygulaması 2017 yılında Turkcell tarafından oluşturulmuş olan bir akıllı arama motorudur. Turkcell Yaani ile sizlerde istediğiniz bilgileri, güncel haberleri, anlık hava durumunu, sizlere en yakın olan kafeterya veya ATM’leri rahatlıkla bulup gösterebilmektedir. Turkcell Yaani uygulaması üst kısımda da dediğim gibi kendi kendini onarabilen, insanlara en faydalı olan içerikleri göstermeyi hedefleyen bir akıllı arama motorudur.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan