Turkcell Yapı Kredi 1GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell Yapı Kredi 1GB Hediye İnternet Paketi
Turkcell Yapı Kredi 1GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell müşteri her türlü kazanmaya devam etmektedir, bilindiği üzerine daha önceden Garanti bankasını kullanan Turkcell kullanıcıları 1GB bedava internet kazanmaktaydı. Şimdi bu işlem Yapı Kredi bankasını kullanan Turkcell aboneleri içinde geçerli olmuş durumda. Turkcell operatörü Yapı Kredi bankasını kullanan aboneleri için ücretsiz 1GB bedava internet paketi vermektedir. Sizlerin de hattı Turkcell ise ve sizlerde Yapı Kredi bankasını kullanıyorsanız sizlerde hemen Yapı Kredi uygulamasından bazı işlemleri yaparak Yapı Kredi Turkcell 1GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya haricinde Turkcell bedava internet 2018 adlı makalemiz sayesinde de çeşitli paketleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Peki, Turkcell Yapı Kredi bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın faturasız olması gerekmektedir. Maalesef ki Turkcell faturalı aboneler Yapı Kredi Turkcell bedava internet kampanyasından faydalanamamaktadır.

Bunun haricinde Faturasız kullanıcılar Turkcell Yapı Kredi kampanyasından faydalanmak için ellerini çabuk tutsun, çünkü bu kampanyanın son katılım tarihi 07.12.2017 tarihidir. Kampanyayı yapabilmek için, Yapı Kredi Bankası Mobil veya İnternet Şubesi’nden sizlerde 35TL ve üzeri bir TL yüklemesi yaparsanız sizlerde bu kampanyadan otomatik olarak faydalanmış olacaksınız. Turkcell Yapı Kredi 1GB bedava internet paketi için sizlerde internet üzerinden veyahut Yapı Kredi mobil uygulamasından hattınıza lira yükleme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Yapı Kredi Aylık 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yapı Kredi aylık 1GB bedava internet paketini kazanmak için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında Yapı Kredi mobil uygulamasından veyahut internet şubesinden Turkcell faturasız hattınıza 35TL ve üzeri yükleme yaparsanız hattınıza otomatik olarak Aylık 1GB hediye internet paketi gelecektir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS göndermenize gerek yoktur, sadece kampanyaya katılım son tarih 07.12.2017 tarihidir. Bu tarihe kadar sizlerde Yapı Kredi üzerinden TL yüklemesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Yapı Kredi Uygulaması Kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanacağınızı üst kısımda bahsetttik, peki Yapı Kredi uygulamasını mobil cihazımıza nasıl yükleyebiliriz? Kullanmış olduğunuz cihazlarınıza Yapı Kredi uygulamasını yükleyebilmek için Google Play ve App Store adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Bu adresler güvenilir adreslerdir ve bu adresler haricinde banka uygulamalarını farklı bir adresten indirmemenizi tavsiye ederiz. Turkcell Yapı Kredi kampanyası hakkında sizlere az çok bilgi paylaşımı yaptık, sizlerde 35TL ve yahut üzeri yüklemelerde aylık 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan