Turkcell Yeni Gelenlere 12GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Gelenlere 12GB Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell Yeni Gelenlere 12GB Hediye İnternet Kampanyası

Sürekli olarak gelişmekte olan internet dünyasında her geçen gün yeni bir fenomen farklı konuşma tarzıyla karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda gündemde olan şelale gören adam oldukça büyük kullanıcıları konuşmasıyla kendisine hayran bırakmıştır. Bunu avantaja dönüştürmek isteyen Turkcell kullanıcılarına bu konu üzerinden yeni kampanya başlatmıştır. Hattını Turkcell’e çeviren veya Turkcell hattı alan kişilere hoş geldin kampanyası olarak 12 ay boyunca kullanabileceğiniz 12GB bedava interneti hattınıza yüklüyor. Turkcell kullanıcılarına farklı kampanyalar sunmak için her gün değişik hizmetlerle hizmet vermeye devam ediyor. En son olarak kullanıcıları çok sevindirecek olan hoş geldin kampanyasını bütün herkese duyurdu. Turkcell’e numarasını taşıyan yani Turkcell’e gelenler Turkcell’den toplamda 12 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Sizlerde 2018 yılında kat kat daha hızlı internet paketine sahip olmak istiyorsanız sizlerde numaranızı bir an önce Turkcell operatörüne taşıyabilirsiniz. Turkcell’e yeni gelen aboneler uçuran internet paketlerine çok uygun fiyattan sahip olurken Turkcell salla kazan kampanyalarından faydalanmaya devam ediyor.

Turkcell’e Yeni Gelenlere Bedava 12 GB İnternet

Turkcell’in sizlere sunmuş olduğu bu eşsiz kampanyadan yararlanabilmeniz için 31 Mart 2018 tarihine kadar hattınızı Turkcell’e taşımanız gerekiyor. Bu süre zarfı içerisinde hattını Turkcell’e taşıyan herkes 20 TL ve üzeri paketlerden bir tanesini seçtiği andan itibaren her ay düzenli olarak 1 GB internet hatlarına tanınmaktadır. Toplamda 12 ay yani bir yıl olacak şekilde 12 GB internet hediye etmektedir. Üstelik sunmuş olduğu internet kotası oldukça hızlı olacak şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Buna örnek vermek gerekirse Turkcell hattı üzerinden 30 TL paket satın aldığınızda 2 GB internet paketi sizlere verilmişse gelen hediye paket sayesinden de bu paket içeriğiniz 3 GB olarak değişecektir. 12 ay boyunca bu kampanya içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell’e yeni gelenler 12GB hediye internet kampanyasına son katılım tarihi 31 Mart 2018 tarihidir, bu tarihe kadar numarasını farklı bir operatörden Turkcell operatörüne taşıyan her abone toplamda 12GB hediye internet kazanmaktadır. Bununla beraber Turkcell operatöründe bedava internet kazanmak isteyen aboneler Turkcell tarafından geliştirilmekte olan uygulamaları da mobil cihazlarına yükleyerek 6.1GB’a kadar birçok hediye paketi kazanmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 10 Mart 2018 - 12:22

bedava internet dergilikten nasıl kazana bilirim

    Yusuf B. - 11 Mart 2018 - 17:40

    Merhaba efendim Turkcell dergilik uygulamasını indirip bu uygulamadan ücretsiz olan dergileri mobil cihazınızla indirmeniz durumunda Kısa bir süre içerisinde hattınıza ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır.

Anonim - 6 Mart 2018 - 20:00

Vodafondan turkdele gecince 12 gb internet yine veriliyormu

    Yusuf B. - 8 Mart 2018 - 15:02

    Merhaba efendim, tabi numarasını taşıyan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmadan önce mutlaka kampanya şartlarını ve kampanya süresini araştırınız.