Turkcell Yılbaşı Bedava Instagram Kampanyası

Turkcell Yılbaşı Bedava Instagram Kampanyası
Turkcell Yılbaşı Bedava Instagram Kampanyası

Yılbaşına sadece sayılı saatler kala Turkcell’den yeni bir yılbaşı hediyesi daha sunuldu. Bütün Turkcell abonelerin kullanabileceği Turkcell bedava Instagram kampanyasıyla sizlerde 2018 yılının ilk gününün sonuna kadar bedava Instagram kullanabilirsiniz. Daha önceden bahsetmiş olduğumuz Turkcell yılbaşı kampanyasında birçok Turkcell müşterisi çekilişe katılarak 275 farklı üründen birine sahip olma şansını yakalamakta. Birçok kurum tarafından desteklenmekte olan Turkcell’in yeni yıl kampanyalarından biri olan Turkcell bedava Instagram kampanyasına sizde katılmak istiyorsanız hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Evet, yanlış okumadınız Turkcell’in yılbaşı Instagram kampanyası otomatik olarak bütün abonelere tanımlanacaktır. 31 Aralık 2017 tarihinde saat 18:00’den itibaren bütün Turkcell kullanıcıları için ücretsiz olan Instagram kampanyası sistem tarafından tanımlanacaktır.

Sizlerde Turkcell sayesinde yeni yılda sevdiklerinizle çekinmiş olduğunuz fotoğrafları Instagram’ı ücretsiz olarak kullanarak paylaşabilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell’den daha fazla kampanyadan faydalanmak istiyorsanız mutlaka mobil cihazlarınıza Turkcell Yaani uygulamasını, Turkcell Bip Messenger uygulamalarını indirmeyi ve yeni kampanyaları bu uygulamalar üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Turkcell Bedava Instagram Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell yeni yıl Instagram paketi kampanyası sistem tarafından otomatik bir şekilde tanımlandığından dolayı herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece yurt içinde geçerli olan bu kampanyadan bütün Turkcell aboneleri sadece 31 Aralık 2017 ile 01 Ocak 2018 23:59’a kadar faydalanabilirler. Bunun haricinde Turkcell aboneleri daha fazla bedava internet paketi kazanmak istiyorsa Turkcell bedava internet 2018 paylaşımlarımıza mutlaka göz atmalılar.

Farklı bir yaklaşımla herkes 2017 yılındaki son paylaşımlarını ücretsiz bir internet kullanarak yapsın diyen Turkcell’in böyle bir kampanya düzenlediği için tebrik ediyoruz. Hattınıza tanımlanacak olan hediye Instagram paketinde herhangi bir MB – GB limitlendirmesi yoktur. Sınırsız olarak kullanabileceğiniz bu kampanya saatleri içerisinde hattınızda internet paketi olsa bile internet paketinizden gitmeyecektir.

Turkcell 2018 Instagram sınırsız internet kampanyasıyla birçok Turkcell abonesi ücretsiz olarak Instagram’a sorunsuz bir şekilde erişim sağlayacaktır. Bunun haricinde Turkcell’in Hesabım uygulamasında Salla Kazan özelliğini kullanarak Turkcell tarafından düzenlenecek olan telefon çekilişine katılmayı da unutmayın.

Turkcell Yeni Yıl Sınırsız Instagram Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan sadece Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir. Toplamda 32 saat boyunca sürecek olan bu kampanya sayesinde Instagram uygulamasını kullandığınız sürece Instagram paketinizde herhangi bir bitme söz konusu olmayacaktır.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir uygulama indirmeye veya herhangi bir SMS göndermenize gerek yoktur. Instagram uygulamasında fotoğraf paylaşımlarınızda veya video paylaşımlarınızda herhangi bir internet gitmesi söz konusu olmayacaktır. Lakin yapacağınız canlı yayınlarda Turkcell’in verdiği sınırsız Instagram paketi iş görmemektedir. Yani kısaca özetleyecek olursak Turkcell sınırsız Instagram kampanyasında yapacağınız canlı yayınlar sizlerin kendi internet paketlerinden yiyecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan