Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Turknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizde 55 milyondan fazla kişi aktif olarak internet kullanıyor. Sağlıktan eğlenceye, ekonomiden eğitime kadar birçok alanda işlemler internet üzerinden yürütülüyor. Ülkemizdeki yoğun kullanıcı sayısı, internet sağlayıcı firmaların da dikkatini çekiyor. 2020 yılı itibariyle 10 şirket internet hizmeti sunuyor. 1995 yılından bu yana internet servis sağlayıcısı olan TurkNet, 200 bini aşan kullanıcı sayısı ile en fazla talep gören firmalar arasında yer alıyor. Müşterileri TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanma hizmetinden yararlanarak, internet ile ilgili sorunlarını hızlı bir şekilde çözüm üretiyor.

TurkNet Müşterisi Olmanın Avantajları

Cem Çelebiler ’in kurucusu olduğu TurkNet;  kuruluşundan sonra büyük ivme yakalamış ve 4 sene sonra Sabancı Holding tarafından satın alınmıştır. Türkiye’nin forum ve portal bakımından ilk sitelerinde imzası bulunan servis sağlayıcısı, Turk Telekom altyapısını kullanmakla birlikte oldukça avantajlı kampanyalar düzenliyor. Kotasız, adil kullanım sınırı olmayan ve sabit ücretli bireysel paketlerin yanısıra kobilere özel indirimli internet paketleri ilgi çekiyor. Bunun yanında 30 gün içinde koşulsuz iade hakkı vermesi müşteriler tarafından beğeni ile karşılanıyor. Henüz TurkNet müşterisi olmayanlar, TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini kullanarak istedikleri bilgileri alabiliyor.

Türknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri

Türknet müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerinden olan aşağıdaki farklı yöntemleri de deneyebilirsiniz.

TurkNet Müşterisi Olmayanlar İçin Direk Bağlanma

  • 0850 288 80 80 Türknet destek numarasını tuşladıktan sonra 1 tuşlamaları yeterli oluyor.

TurkNet Müşterisi Olanlar İçin Direk Bağlanma

  • 0850 288 80 80 Türknet destek numarasını tuşladıktan sonra 2 tuşuna basınız.
  • Tuşlama sonunda sistem tarafından abone numarası, hizmet alınan telefon numarası ya da Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası soruluyor. İstenen bilgilerden herhangi birinin verilmesi sonunda TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanma gerçekleşiyor

Turknet Tüketici Şikayetleri Nasıl Kullanılır?

  • 0212 703 43 71 Türknet şikayet çağrı merkezini tuşladıktan sonra 2 tuşlamasını yapmanız yeterlidir.
  • Bunun yanı sıra turknet websitesindeki online işlemler bölümünden şikayetiniz hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

TurkNet Müşteri Hizmetleri Hızlı Çözümler Üretiyor

TurkNet müşteri hizmetleri, diğer servis sağlayıcılarına göre hızlı olması ile biliniyor. Bekleme süresinin az olması ve müşterinin sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi firmaya olan güveni arttırıyor. 2017 yılında kendi alanında “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” ödülüne layık görülmesi müşterilerinin memnuniyetini tescilliyor. TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanma imkânının olması ve yapılan görüşmeler sonunda büyük oranda sorunların giderilmesi, firmanın müşterilerine değer verdiğini gösteriyor. Her yıl yeni müşteriler kazanan ve mevcut müşterilerini muhafaza eden firma, internet uzmanları tarafından en iyi internet servis sağlayıcılarından biri olarak nitelendiriliyor.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

ibrahim kesimoğlu - 26 Ocak 2020 - 15:45

türknet müşteri numaralarını çeviriyorum fakat bant kayıtdan devamlı tekrar yapıyor ve müşteri temsilcisine ulaşılmıyor