Twitter Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası

Twitter Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası
Twitter Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası

Twitter kendine has özellikleri ile ve 160 karakter limitiyle tanınmakta olan sosyal ağlardan biridir. Kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmakta olan Twitter sayesinde ülkemizdeki gündemi ve hatta dünya üzerindeki bütün gündemleri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bir olayı herkesle paylaşabilir ve kısa sürede herkesin ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Bunun haricinde popüler olan kişileri takip ederek o kişilerin neler yaptığına dair bilgi sahibinde olabilir ve son olarak o kişilerin atmış olduğu tweetleri takip edebilir okuyabilirsiniz. Bugün ise Twitter’da merak edilen konulardan biri olan telefon numarasıdır, Twitter’ın kendine ait telefon numarası var mıdır? Varsa Twitter telefon numarası kaçtır? Twitter dünya çapında kullanıldığından dolayı maalesef ki böyle bir desteği bulunmamaktadır. Bundan dolayı Twitter’a ait olan herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin hemen üzülmeyin, Twitter ile iletişime geçmek oldukça çok kolaydır. Twitter’a ait olan Türkiye müşteri hizmetleri bulunmamaktadır.

Twitter’la İrtibata Nasıl Geçilir?

Twitter, yaklaşık üç yüz on üç milyon kullanıcının üye olduğu kırktan fazla dil desteğinin bulunduğu bir sosyal medya sitesidir. Bu denli popüler olan siteyi birçok insan kullanır haldedir. Ancak Twitter hesabı nedeniyle oluşan aksaklıklarda Twitter yetkilileriyle irtibata geçilmesi gerekebilir. Bu amaçla çeşitli mail adresleri kanalıyla irtibat sağlanabilir. Twitter ile iletişime geçmek için sizlerde mail gönderme yöntemini deneyebilirsiniz ve kısa sürede Twitter’da yaşamış olduğunuz sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz.

Twitter Telefon Numarası Var Mıdır?

Daha önceden Twitter’a ait herhangi bir numaranın olmadığını söylemiştik, Twitter ile iletişime geçebilmek için mail sistemini kullanmanız gerekmektedir. Twitter’a kayıt olurken telefon numarası vermek zorunludur ve bu yolla sizin hesap güvenliğiniz sağlanabilir. Twitter üzerinde teknik sorunların bildirilmesi için help@twitter.com, hesap gizliliği ve benzeri işlemler için privacy@twitter.com ve hesap sorunları için support@twitter.com mail adresleri kullanılabilir. Sahte hesap bildirimi için kural ihlali sayfasından bildirim yapılması gereklidir.

Twitter’da herhangi bir kişiyi şikayet etmek istiyorsanız o kişinin profiline giderek şikayet et işaretini kullanarak bu durumu Twitter yetkililerine bildirebilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Deniz - 17 Mart 2020 - 16:07

Merhaba. Telefona giriş kodu gelmesi lazım giriş yapabilmem için. Ama gelmiyor. . Neden acaba?

Doğan yeğen - 26 Ağustos 2019 - 11:33

Twitter hesaba giremiyorum 4 var kapatılması istiyorum

baba yorgun - 20 Nisan 2019 - 22:59

hesabım sınırlanmış nasıl açılır

Emre Şen - 20 Nisan 2019 - 17:16

Twitter hesabım kilitlendi siferimi biliyorum ama bana şifreni değiştir geliyor e-posta sifremide bilmiyorum ne yapmalıyım

nurettin - 15 Nisan 2019 - 16:16

hsb kaydetmiyor

Fehmi - 13 Nisan 2019 - 20:00

Twitter keşfet bölümüde sadece popüler makaleler gözüküyor,gündem gözükmüyor ve gündemi bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz Teşekkürler

Samet - 17 Ağustos 2018 - 09:42

Twitter da 7 yıllık hesabım 5 ay önce askıya alındı. Sonra yeni hesap açtım 5 aydır onu kullanıyordum, taaki düne kadar. Dün eski askıya alınan hesabımı merak edip bi girmek istedim, sonra bu 5 aylık hesabıma bi girdim buda askıya alınmış. 2 dk çıkıp girmemle askıya alındı. Eski hesabım küfür sebebiyle kapanmıştı. Twitterın ip ban atma olasılığı nedir? Lütfen yardımcı olun

  Göksu Polat - 19 Ağustos 2018 - 04:24

  Merhaba efendim, Twitter yeni güvenlik önlemleri aldı ve aynı IP adresinizden cezalı hesaba giriş yaptıktan sonra tekrardan farklı hesaba giriş yaparsanız hesabınız incelemeye alınır.

Eren Türkay - 3 Nisan 2018 - 10:09

Tvitir e posta adresimi istiyo onayliyorum ama halen tekrar ediyo

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:31

  Merhaba Twitter hesabınızı onayladıktan sonra sayfayı yenilemeniz gerekmektedir daha sonrasında sizden bir daha onay istemeyecektir.

Anonim - 26 Şubat 2018 - 15:23

Twitter hesabıma ulaşamıyorum

  Göksu Polat - 6 Mart 2018 - 19:44

  Merhabalar efendim, sorunu bizlere kısaca özetlerseniz sizlere yardımcı olmak isteriz. Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz? Nasıl bir hatayla karşılaşmaktasınız.