Ücretsiz Casus Yazılım Programı Var Mıdır?

Ücretsiz Casus Yazılım Programı Var Mıdır?
Ücretsiz Casus Yazılım Programı Var Mıdır?

Günümüzün vazgeçilmez casus programlarından olan Phone Viewer uygulaması artık ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bilindiği üzerine 2015 yılında piyasaya çıkan Phone Viewer uygulaması bugün itibariyle ücretsiz oldu yani anlayacağınız üzerine artık bizlerinde ücretsiz casus yazılım programı var, sizde bu programı telefonunu takip etmek istemiş olduğunuz bir kişinin telefonuna kurmanız durumunda o kişiyi çok rahat takip edebilirsiniz. Bu program gelen son güncelleme sonucunda tamamen ücretsiz olmuş durumda. Bu programı sadece Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanabilirsiniz, bu programı Google Play üzerinden bulamaz sitemizde geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz apk indirme linkinden indirerek kurabilirsiniz.

Casus Programı Nasıl Kullanılır?

  1. İlk etapta sitemizden indirdiğiniz apk programını karşı tarafın telefonuna kurunuz.
  2. Ardından programı açıp mevcut kullanmış olduğunuz Gmail hesabını veya yeni bir Gmail hesabı oluşturup programa kayıt olunuz.
  3. Bu Gmail hesabını bir kenara not alın, ardından bu programı uygulamayı gizle seçeneğini kullanarak gizleyin.
  4. Daha sonrasında alt kısımdaki Admin Phone Viewer uygulamasını da kendi telefonunuza kurunuz ve ardından buradan daha önceden kenara not aldığınız Gmail hesabını giriniz.
  5. Buraya kadar yaptığınız her işlem doğru ise giriş yapma işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir.

Daha sonrasında o kişinin telefonunda yaptığı her işlemi an ve an takip edebilirsiniz. Lakin ücretsiz casus programı hakkında bilmeniz gereken bazı hususlar mevcut, bunlardan ilki o kişi o uygulamayı kendi telefonundan kaldırır ise bağlantınız kopar. Casus programı ilk 15 günü ücretsiz olup 15. günün bitiminden sonra sizden ücret isteyecektir, şayet programa ücret vermek istemiyorsanız programı yeniden kaldırıp kurmak yeterli olacaktır.

Ücretsiz Casus Programı Ne Kadar Güvenli?

  1. Phone Viewer uygulaması günümüzün en fazla kullanılan casus programlarından biridir, bu programın aşırı derecede kullanıcısı olduğundan dolayı güvenlik açısından herhangi bir sorun olmayacaktır.
  2. Casus programı çok sık güncelleme almaktadır, sürekli son sürümü kullanmak sizlerin veri hızını arttıracaktır bunun için bu programın sürekli olarak yeni sürümlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Casus programı hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü soruyu bizlere alt kısımdaki yorum bölümünden ileterek kısa sürede çözümleri ulaşabilir ve aklınızdaki soru işaretleri son verebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan