Vodafone 15 Temmuz Bedava internet

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet
Vodafone 15 Temmuz Bedava internet

Vodafone 15 Temmuz 2018 kampanyaları yeni hızıyla devam etmektedir. 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde yaşanmış olan darbe girişimine anında Türk halkı bir bütün olarak karşılık verdi. Darbe girişimini püskürtülürken o gün yaşanılan olaylarda birçok operatör kendi abonelerine destek olmak için ücretsiz dakikalar ve hediye internet paketleri sundu. Bunlardan biri de Vodafone operatörü olup, diğer operatörler gibi hediyeler vermiştir. 15 Temmuz denilince akıllara ilk olarak o kötü sahneler gelmektedir, bu sahnelerin bir daha yaşanmaması adına ülkemizde her yıl 15 Temmuz özel olarak anılmaktadır. 15 Temmuz’a özel hediyeler vermekte olan operatörlerden olan Vodafone için 15 Temmuz kampanyası nasıl yapılır?

15 Temmuz 2018 tarihi için Vodafone operatöründe şuan için hediye kampanya bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde aktif olması beklenen bu kampanya ile birlikte Vodafone’dan sizlerde hediyelerinizi alabilirsiniz. Şuan için acilen hediyeye ihtiyacınız var ise sizlerde şuan güncel olan paketleri kullanarak hediyelerinizi alabilirsiniz. Vodafone 15 Temmuz bedava internet paketleri aktif olduğu takdirde sizleri tekrardan bilgilendireceğiz.

Vodafone 15 Temmuz 2018 Kampanyası

  • Kullandığınız Vodafone hattınız Faturalı ise sizde elektronik E-fatura kampanyasına katılarak hediyenizi şimdi alabilirsiniz. 7000’e kısa mesajla EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra E-posta adresinizi giriniz ve gönderiniz.
  • Vodafone 15 Temmuz bedava internet paketi şuan için aktif olmasa bile Vodafone’da birçok hediye internet paketi bulunmaktadır. Bir diğer Vodafone kampanyası ise Güvenli Depo uygulamasıdır. Bilindiği üzerine Vodafone tarafından geliştirilen Güvenli Depo uygulamasını indirerek ve uygulamaya giriş yaparak hediye 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • Vodafone’da daha önceden ABONE SUPER kampanyasını yapmadıysanız ilk defa deneyenler için bu kampanya ücretsizdir. Lakin daha önceden yaptıysanız veya ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini ücretli olarak adlıysanız kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanyada ilk alımlarda ücretsizdir, daha önceden yapmadığınızdan eminseniz Aylık 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a gönderebilirsiniz. (ikinci denemelerde ücretli olduğunu unutmayın.)
  • Vodafone faturasız kullanıcılar için her Perşembe günü yükleyeceğiniz 20TL ve üzeri yüklemelerde 1 gün boyunca geçerli olan 2GB hediye internet paketinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Perşembe günleri 20TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

Vodafone operatörü 2018 yılında geçerli olan kampanyalarından biri de 15 Temmuz gününü anma gününe özel sunmuş olduğu 15 Temmuz bedava internet kampanyasıdır. 15 Temmuz 2016 tarihine yaşanılan olaylara daha fazla dikkat çekmek ve bu günü anlamak için Vodafone operatörü kendi abonelerine şöyle bir kampanya düzenlemiş durumda. Sadece Vodafone kullanıcıları için şebeke içi 600 DK, 1000 SMS ve 1 GB bedava internet paketini müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanya bütün Vodafone abonelerine 15 Temmuz tarihinde otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesini kazanmak istiyorsanız herhangi bir yere mesaj göndermenize veyahut herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. 15 Temmuz 2018 tarihinde özel olarak bu paketler sizlerin hattına tanımlanacaktır. Kampanyadan bütün Vodafone aboneleri şartsız koşulsuz faydalanabilmektedir. Vodafone 15 Temmuz hediye internet kampanyası sizlere tanımlanmadı ise bir süre beklemeniz gerekmektedir, sistem tarafından bütün Vodafone kullanıcılarına sırayla tanımlanmaktadır. Ayrıca Vodafone bedava internet adlı yazımız sizlere diğer Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan paketleri bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz kampanyasından faydalanmak için bir süre beklemeniz gerekmektedir, hattınıza tanımlanacak olan hediyeler 24 saat boyunca 15 Temmuz’a özel olarak sunulmaktadır.

Üst kısımdaki yazımız ilerleyen zamanlarda aktif olması beklenmektedir. Şuan için Vodafone hediyelerinden faydalanabilmek adına sizlerde aşağıdaki paketlerden herhangi birini deneyebilirsiniz.

  • Vodafone internet avcıları kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Daha önceden bahsetmiş olduğumuz Vodafone internet avcıları bedava internet paketini deneyebilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek Bana Ne Var kampanyasından çeşitli paketleri kullanabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan