Vodafone 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Anasayfa » Vodafone Bedava İnternet Paketleri » Vodafone 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz 2018 kampanyaları yeni hızıyla devam etmektedir. 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde yaşanmış olan darbe girişimine anında Türk halkı bir bütün olarak karşılık verdi. Darbe girişimini püskürtülürken o gün yaşanılan olaylarda birçok operatör kendi abonelerine destek olmak için ücretsiz dakikalar ve hediye internet paketleri sundu. Bunlardan biri de Vodafone operatörü olup, diğer operatörler gibi hediyeler vermiştir. 15 Temmuz denilince akıllara ilk olarak o kötü sahneler gelmektedir, bu sahnelerin bir daha yaşanmaması adına ülkemizde her yıl 15 Temmuz özel olarak anılmaktadır. 15 Temmuz’a özel hediyeler vermekte olan operatörlerden olan Vodafone için 15 Temmuz kampanyası nasıl yapılır?

Vodafone 15 Temmuz 2018 Kampanyası

Vodafone operatörü 2018 yılında geçerli olan kampanyalarından biri de 15 Temmuz gününü anma gününe özel sunmuş olduğu 15 Temmuz bedava internet kampanyasıdır. 15 Temmuz 2016 tarihine yaşanılan olaylara daha fazla dikkat çekmek ve bu günü anlamak için Vodafone operatörü kendi abonelerine şöyle bir kampanya düzenlemiş durumda. Sadece Vodafone kullanıcıları için şebeke içi 600 DK, 1000 SMS ve 1 GB bedava internet paketini müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanya bütün Vodafone abonelerine 15 Temmuz tarihinde otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesini kazanmak istiyorsanız herhangi bir yere mesaj göndermenize veyahut herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. 15 Temmuz 2018 tarihinde özel olarak bu paketler sizlerin hattına tanımlanacaktır. Kampanyadan bütün Vodafone aboneleri şartsız koşulsuz faydalanabilmektedir. Vodafone 15 Temmuz hediye internet kampanyası sizlere tanımlanmadı ise bir süre beklemeniz gerekmektedir, sistem tarafından bütün Vodafone kullanıcılarına sırayla tanımlanmaktadır. Ayrıca Vodafone bedava internet adlı yazımız sizlere diğer Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan paketleri bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz kampanyasından faydalanmak için bir süre beklemeniz gerekmektedir, hattınıza tanımlanacak olan hediyeler 24 saat boyunca 15 Temmuz’a özel olarak sunulmaktadır.

Sponsor Bağlantı
Yıldız - 1Yıldız - 2Yıldız - 3Yıldız - 4 (9 oylama 5 üzerinden 4.24 puan aldı. )
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (0)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası