Vodafone 2021 Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 2021 Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?
Vodafone 2021 Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Takvim yaprakları 16 Mayıs 2021 tarihini gösterdiği takdirde dünya genelinde bereket ayı olarak kabul edilen Ramazan Ayı başlamış olacak. Ülkemizde birçok büyük firma tarafından Ramazan ayına özel kampanyalar düzenlemektedir ve bunlardan biride Vodafone operatörüdür. Bugün sizlere Vodafone Ramazan kampanyası hakkında önemli bilgiler paylaşacağız ve böylelikle sizlerde 2020 yılında gerçekleşecek olan Ramazan Ayından birçok kampanyadan hemen faydalanabileceksiniz.

Vodafone operatöründe faturalı ve faturasız kullanıcılar için birçok kampanya bulunmaktadır bu kampanyalardan en fazla rağbet göreni ise Spotify Premium kampanyasıdır. Vodafone operatöründe birçok kampanya bulunmaktadır ve bugün sizlere Vodafone’dan faydalanabileceğiniz çeşitli kampanyalar hakkında bilgiler sunacağız ve böylelikle sizlerde Vodafone Ramazan Kampanyasından faydalanabilirsiniz. Peki, 2020 yılında gerçekleşecek olan Vodafone Ramazan kampanyası nasıl yapılır?

Vodafone Yeni Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone operatörü ülkemizde ilk bedava internet paketi veren operatörlerden biridir. Geçtiğimiz senelere kadar hiçbir karşılık beklemeden bütün abonelerine 4GB bedava internet veren Vodafone diğer operatörlere örnek olmuş durumda. Bilindiği üzerine Vodafone ABONE SUPER2GB kampanyası ilk zamanlarında ücretsiz olarak bütün herkese 4GB hediye internet paketi vermekteydi daha sonrasında gelen güncellemeler ile beraber bu kampanya 4GB yerine 2GB hediye internet vermektedir.

Sizlerde Vodafone Ramazan Kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ABONE SUPER 2GB kampanyasını deneyerek ücretsiz olarak hediye internet paketi kazanabilir ve 1 ay boyunca geçerli olan internet paketinizi hemen kullanabilirsiniz. ABONE SUPER2GB paketini daha önceden yapmadıysanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz, şayet bu kampanyadan daha önceden ücretli veya ücretsiz olarak faydalandıysanız bir sonraki katılımınızda paket sizden ücret talep edecektir.

Vodafone Ramazan kampanyası olarak adlandırabileceğimiz bu kampanyadan sizlerde daha önceden faydalanmadıysanız 2GB’lık hediye internet paketini hemen yapabilirsiniz. Bunun haricinde bu paketi kullandıktan sonra iptal etmeyi unutmayınız, paket otomatik olarak ücret karşılığında hattınızda yenilenmektedir.

Vodafone Ramazana Özel Spotify Premium Kampanyası

Vodafone operatöründe müzik dinlemek isteyen aboneler için özel olarak hazırlanmış olan 3 Aylık bedava Spotify Premium kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Normalde 3 boyunca kullanabileceğiniz Spotify Premium üyelik için 14TL ödemeniz gerekirken Vodafone operatörü Spotify Premium üyeliği şuan ücretsiz yapmış durumda. Vodafone Ramazana özel olarak adlandırabileceğimiz Spotify kampanyasından faydalanmak için hemen SPOTIFY yazıp 5800’e kısa mesaj göndermeniz durumunda gelen SMS’teki talimatları takip ederek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bana daha fazla paket lazım ve çok bedava internet paketine ihtiyacım var diyorsanız sizlerde Vodafone bedava internet paketi adlı paylaşımımıza göz atabilirsiniz.

Vodafone Ramazana Özel Bedava İnternet Paketi

Vodafone operatöründe her pazartesi günü çeşitli hediye paketler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Vodafone Bana Ne Var kampanyasından sizlerde hemen faydalanarak her hafta yeni bir paket kazanarak güzel bir haftaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemeniz durumunda ve ardından bu uygulamaya Vodafone telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız durumunda hediyeleri toplamaya başlayabilirsiniz. Vodafone Ramazana özel kampanyasından hemen faydalanmak için Vodafone Bana Ne Var kampanyasını kullanabilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan