Vodafone 2022 Yıl Başı Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone 2022 Yıl Başı Kampanyası Bedava İnternet
Vodafone 2022 Yıl Başı Kampanyası Bedava İnternet

Nihayetinde bir aile olarak Vodafone ile beraber 2017 yılını geride bıraktık ve Vodafone ile 2019 yılına giriş yapmak için sadece günler saymaya başladık. Vodafone operatörü güzide ülkemiz için önemli olan operatörlerden biridir, hemen hemen her gün yeni bir kampanya düzenleyerek bizler için uygun fiyattan hizmet sunmaktadır. Bugün ise 2019 yılına yaklaşırken Vodafone yeni yıl kampanyalarından bahsedeceğim. Ayrıca geçtiğimiz senelerde aktif olan Vodafone yılbaşı hediyesi 2GB internet paketinin tekrardan aktif olup olmayacağı konusunda biraz ön bilgiler sunmak isterim. Bilindiği üzerine Vodafone bizlere her pazartesi günü birçok paketi ücretsiz olarak sunmaktadır, gelen paketler sonucunda ücretsiz olarak dakika paketleri ve ücretsiz olarak internet paketleri kazanabilmekteyiz.

Peki, Vodafone’da bizleri Vodafone yeni yıl kampanyaları olarak neler beklemektedir? Vodafone güzel bir atılım yaparak her hafta vermiş olduğu Bana Ne Var kampanyasına bir farklılık getirerek buraya çark sistemi getirmiştir. Bu çark sistemi sayesinde Vodafone yeni yıl bedava internet paketleri daha fazla kazandırmaya başlamaktadır, bu konu hakkında vodafone 2019 bedava internet başlıklı yazımızda sizlere ufak bilgi paylaşımı yapmıştık zaten. Asıl konuya dönecek olursak, Vodafone 2019 yılına girerken Vodafone yılbaşı bedava internet kampanyası yapacak mı?

Vodafone Yıl Başı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Yıl Başı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone operatöründe daha önceki senelerde Vodafone yılbaşı hediyesi olarak toplamda bütün abonelere 2GB hediye internet paketi tanımlanmıştı. Bu hediye internet paketi acaba 2019 yılına girerken tekrardan bizlere verilecek midir? Bu sorunun cevabını yanıtlamak şuan için biraz erken diye düşünüyorum. 2019 yılına özel olarak Vodafone yeni yılbaşı bedava internet hediyesi kampanyası sunabilir. Bizler şuan için Vodafone’dan hediye edilen bedava internet paketleri kullanmaya devam etmeliyiz. Vodafone’da birçok hediye internet paketleri öğrenmek istiyorsanız alt kısımdaki yazılarımızdan diğer kampanyalara ulaşabilirsiniz. Eminim ki, ilerleyen günlerde Vodafone yeni bir kampanya düzenleyerek Vodafone yeni yıl bedava internet paketi adı altında bizlere yeni bir paket sunacak ve bu paket sonucunda birçok abone ücretsiz şekilde internete girmeye devam edecektir.

 

Vodafone Yeni Yıl Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Yıl Bedava İnternet Paketi

Bedava internet paketi herkesin en büyük hali olmaya devam etmektedir, ücretsiz internet konusunda bütün iddiasını göstermeye devam etmektedir. Peki, Vodafone yeni yıl bedava internet paketleri kampanyası için neler yapılmalıdır? Vodafone kendi abonelerine yeni gelen veyahut ilk defa yapacak olan ABONE SUPER kampanyasından faydalanmak isteyenler için 2GB hediye internet verdiğini herkes bilmektedir. Bu kampanya yaklaşık 3-4 yıldır sürmektedir, yeni gelen aboneler yine Vodafone sayesinde ücretsiz olarak 2GB hediye internet kazanmaya devam edecektir. Vodafone yeni yıl bedava internet paketi kampanyası 2019 yılına girerken bizler için aktif olması beklenmektedir. Sizlerde Vodafone operatörü için Vodafone yılbaşı sürprizi bekliyorsanız ve bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bu yazıda ilerleyen günlerde paylaşacağımız Vodafone 2019 yılbaşı paketlerinden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi 2019

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi 2018

Bir yılın bitimi ve bir yılın yeniden sıfırdan başlangıcı olarak Vodafone yılbaşı sürprizi yaparak bizleri bedava internet paketlerinden mahrum etmemektedir. Sizlerde Vodafone için yılbaşı bedava internet paketlerini arıyorsanız sizlere özel olarak sunacağımız kodları deneyerek yılbaşına internetsiz girmekten kurtulun.

  • Google Play üzerinden indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasından 250MB – 500MB – 1GB ve 4GB bedava internet paketi kazanın. Bunun için Vodafone 2019 yeni yıl bedava internet için sizlerde her hafta Pazartesi günleri Vodafone Çark’ını döndürerek paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz.
  • Hattınıza faturalı ise sizlerde artık faturalarınızın E-posta aracılığıyla gelmesini sağlarsanız ücretsiz olarak hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, EFATURA yazıp EPOSTA ADRESİNİZİ yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz durumunda hediye internet paketi kazanmış olacaksınız.
  • Vodafone FreeZone kullanıcıları yılbaşında tekrar kazanmaya başladı. Vodafone FreeZone kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulamasından yükleyecekleri 50TL ve üzeri yüklemelerde 3GB bedava internet paketi kazanmaktadır.
  • Vodafone’a yeni geldiyseniz sizlerde Vodafone yeni yıl bedava internet paketlerinden olan ABONE SUPER kampanyasını yapmayı unutmayın. Lakin bu kampanyayı yapmadan önce daha önceden yapıp yapmadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. ABONE SUPER 2GB yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Paketin limitleri bittikten sonra iptal etmeyi unutmayınız çünkü paket hattınızda TL var ise otomatik olarak yenilenir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan