Vodafone 2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Vodafone 2GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Ülkemizde indirimli internet paketleri ile bilinmekte olan Vodafone operatörünün yeni bir kampanyasından bahsetmek isteriz. Bugün ise sizlere Vodafone’un bu yeni kampanyasıyla birlikte artık mobil cihazlarınızdan herhangi bir ücret ödemeden ilk ay boyunca ücretsiz internet fırsatından yararlanabileceksiniz. Vodafone’un yıllardan beri devam eden kampanyaları arasında olan ABONE SUPER 2GB paketi ile artık sizlerde tamamen ücret ödemeden bedava internet sahibi olacaksınız. Bu pakete katılım için gönderdiğiniz sms dahi ücretsiz olacaktır. Ayrıca paketi aldıktan sonra hemen iptal etmeniz gerekiyor ki bir daha ki yüklemeniz de sizlerden hiç bir ücret alınmasın. Eğer iptal etmezseniz paket devam eden bir paket olduğu için yükleme yaptığınızda tl kesecektir. Paketin normalde ücreti 35 tl dir ve ilk alımda ücretsiz kullanabilirsiniz.

Vodafone verdiği bu kampanyalı internet paketini sadece yurt içinde kullanmanıza olanak sağlıyor. Kullandığınız internet bittikten sonra kullanacağınız KB’lar varsa internetinizden yoksa TL nizden düşecektir. Bu paketten Faturalı hatlar faydalanamaz sadece vodafone faturasız hat bedava internet içeriği olarak geçerlidir. Paketi daha önce alan kullanıcılar tekrardan hediye internete erişemezler. SMS gönderdiklerinde ücretli paket tanımlaması yapılır. Kampanyaya katılım için herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor, bütün bireysel Vodafone Faturasız müşterileri kullanabilirler. Katılım için ABONE SUPER2GB yazıp 3636 ya kısa ücretsiz mesaj atmanız yeterli oluyor arkadaşlar. Bu kampanyayı bende öğrendiğim an denedim ve kullandım. Bu tür kampanyalar çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Öyle ki bu paket muhtemelen Vodafone bedava internet paketi 2017 tarihinde de devam edeceğe benziyor. Kullanmayanlar varsa hemen kullansın ve diğer vodafone lu arkadaşlarına da bu sayfanın bağlantısını gönderip onların da faydalanmasına destekçi olsunlar.

Faturasız 2GB Bedava İnternet

İlk ay ücretsiz olan kampanyalardan biri olan Abone Süper 2GB internet paketi yukarıda bahsettiğimiz gibi tamamen ücretsizdir. Daha önceden bu paketi sizlerde hattınıza tanımlamadıysanız yani hattınızda daha önceden Abone Süper 2GB internet paketi yer almadıysa bu kampanyadan sizlerde faydalanabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan Abone Süper 2GB internet paketi ilk ay ücretsiz olup bundan sonraki aylarda hattınızdan 35TL kadar bir ücret tahsil edilerek otomatik olarak yenilenecektir. Bundan dolayı bu paketi bir sonraki aylarda tekrardan kullanmayacaksanız hattınızdan Abone Süper 2GB internet paketini iptal ettirmeniz gerekmektedir.

Abone Süper 2GB Nasıl İptal Edilir?

Bir sonraki aylarda Abone Süper 2GB internet paketinizi bir daha kullanmayacaksanız kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Abone Süper 2GB internet paketini iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ya ücretsiz SMS göndererek bu paketi iptal edebilirsiniz. Paketin iptal olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız hattınıza gelecek olan durum SMS mesajını kontrol etmeniz veya Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak paketin hattınıza halen tanımlı olup olmadığını görebilirsiniz. Paketi bir diğer iptal etme yöntemi ise Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemini deneyerek bu paketi iptal edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

UMUT - 20 Nisan 2019 - 17:37

Yollarına

Anonim - 10 Mayıs 2018 - 21:07

Merhaba ben geçen sene yaptım bunu bu sene yine yine yapabilirmiyim

  Göksu Polat - 12 Mayıs 2018 - 23:54

  Merhaba efendim, Vodafone Abone Super 2GB kampanyasını sadece bir kere yapabilirsiniz. Daha sonraki denemelerinizde operatör sizden ücret talep etmektedir yani kısacası ikinci denemeniz bir işe yaramayacaktır.

Mehmet - 5 Nisan 2018 - 11:36

Vodafone yanımdadan nasıl iptal ediceğiz

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:27

  Merhaba efendim, Vodafone yanımda uygulamasından ilgili paketi seçip paketi kolaylıkla iptal edebilir ve ardından yine Vodafone yanımda uygulamasından paketini iptal olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elif - 2 Aralık 2017 - 11:54

Benım hat faturalı telimde yegenlerım uğraşmişlar bu abonelıgı yapmişlar abone SUPER 2GB dıye ve sonra gordum mesaj gelmiş aboneliğiniz olmuştur 17.5 tl karşiligin da dıye bu nasıl olur hıc bır onay mesajı olmadan dırek faturama kesmişler lütfen bunun üçeretıyle bırlıkte iptal ıstıyorum faturama yansımasın bunu nasıl yapacam lütfen yardım edin lütfen

  Göksu Polat - 2 Aralık 2017 - 21:51

  Merhaba Elif, ilgili paketi ilk defa yapan kişiler bu hediyeden ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Daha sonrasında paket otomatik bir şekilde yenilenmektedir, sizler paketi iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak sistem tarafından yenileneceğinden dolayı paketi müşteri hizmetlerine bağlanarak iptal etmeniz gerekmektedir.

Anonim - 27 Eylül 2017 - 16:48

İptal etmek istiyorum fakat abone olmadığınız için işlemi gerçekleştiremiyoruz diye mesaj geldi ne yapabilirim

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 01:02

  Merhaba sayın ziyaretçimiz, Vodafone ABONE SUPER 2GB internet paketini iptal edebilmek için en güzel yöntemi Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmaktır. Sizlerde Vodafone müşteri hizmetine bağlanarak paketiniz iptal edebilirsiniz ya da Vodafone Yanımda uygulamasıyla birlikte paket yönetiminden ilgili iptal edebilirsiniz.

Anonim - 31 Ağustos 2017 - 18:04

Abone süper 2gb ilk ay ücretsiz yazıp gönderdim fakat gelmedi

  Yusuf B. - 1 Eylül 2017 - 05:11

  Merhaba efendim, Abone Super 2GB paketini ve diğer bedava internet paketlerini yapabilmek için lütfen hattınızda bulunan data paketlerini bir daha kullanmayacaksanız müşteri temsilcisine bağlanarak iptal ediniz. Burada yer alan bedava kampanyalar, Vodafone tarafından sunulan hediye kampanyalardır herhangi bir ücret almamaktadır. Paketleri yapabilmek için şuan hattınızda herhangi bir paketin olmaması gerekmektedir bunun için eğer hangi paketi kullandığınızı biliyorsanız İPTAL servisini kullanarak iptal ediniz. OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek hattınıza şuan mevcut olan paketleri sorgulayınız daha sonradan burada yer alan data paketlerinin adını öğrenerek internetten kısa araştırma yaparak kolaylıkla mevcut paketinizi iptal edebilirsiniz paketinizi iptal ettikten sonra tekrardan Abone Süper 2GB paketini yapabilirsiniz. Paketi yaptıktan sonra lütfen 30 gün içerisinde iptal etmeyi unutmayın, eğer ABONE SUPER 2 GB paketini SMS ile iptal edemezseniz mutlaka müşteri temsilcisine bağlanarak iptal ediniz. İlginiz için teşekkür ederim.