Vodafone A101 Hediye Çeki Kampanyası

Vodafone A101 Hediye Çeki Kampanyası
Vodafone A101 Hediye Çeki Kampanyası

Vodafone Altın Kulüp ile sürekli kazanan ev hanımları tekrardan yeni düzenlenmiş Vodafone A101 Hediye çeki kampanyası ile birlikte tekrardan kazanmaya devam ediyor. Faturasız bereket kampanyası ile birlikte 18 Mayıs ve 30 Haziran tarihleri arasında Vodafone operatörüne numarasını taşıyan veya son 30 gün içerisinde Vodafone’a numarasını taşımış olan kişiler için geçerli olan bu kampanyadan A101 hediye çeki kazanabilir. Son gün 30 Haziran olan Faturasız bereket kampanyasından faydalanmak istiyorsanız  MARKET25 yazıp yada MARKET50 yazıp 6666’ya SMS atıp bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Veya  MARKET25 yada MARKET50 yazıp 6666’ya SMS atmak yerine Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirip Kampanyalar bölümünden Kampanya Şifresi Al butonuna dokunarak yeni bir şifre alabilirsiniz. Almış olduğunuz her şifrenin geçerlilik tarihi 31 Ağustos 2018 tarihine kadardır ve almış olduğunuz her şifreyi sadece bir kereliğine mahsus olmak suretiyle kullanabilirsiniz.

Vodafone A101 Market Çeki Kampanyası Nasıl Yapılır?

  1. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone hattınızın yeni olması gerekmektedir.
  2. Kampanyadan faydalanmadan önce ilk olarak A101 şubelerinden 20TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra MARKET25 yada MARKET50 yazıp 6666’a kısa mesaj gönderip şifrenizi alınız.
  3. Şifreniz geldikten sonra A101 marketlerinde gelen şifreniz ile hediye çekinizi hemen kullanabilirsiniz.

Kampanya Şartları Nelerdir?

  • Vodafone tarafından tarafınıza tahstil edilen A101 hediye çekleri 31 Ağustos 2018 tarihine kadar kullanılmalıdır, aksi takdirde bu süreye kadar kullanılmayan şifreler geçersiz olarak kabul edilecektir.
  • Bu kampanyadan sadece Vodafone hattına sahip olan kişiler faydalanabilecektir ve ayrıca kampanyadan sadece Vodafone’a yeni gelen, yeni numarasını taşımış olanlar ve son 30 gün içerisinde numarasını Vodafone’a taşıyan kişiler faydalanabilir.
  • Ayrıca kampanyaya katıldıktan sonra Vodafone tarafından 1GB bedava internet ve 1000 Dakika konuşma paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan