Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?
Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?

Ülkemizde faaliyeti devam eden mobil iletişim operatörlerinden biri olan Vodafone operatöründe bugün ise Vodafone aran kazan kampanyasından bahsedeceğim. Birileri sizi aradıkça ve 10 dakika boyunca o kişiyle konuşmanız durumunda toplamda 50 kuruş kazanabilirsiniz. Üstelik Vodafone operatöründe aradıkça kazanmış olduğunuz kuruşları hemen anında kullanabilir veya biriktirip toplu bir şekilde kullanabilirsiniz, peki Vodafone’da aran kazan nasıl yapılır? Vodafone operatöründe aran kazan kampanyasından faydalanmak için aylık 0,80 krş ödemeniz gerekmektedir, Vodafone aran kazan kampanyasından faydalanabilmek adına sizlerde her ay 0,80 krş ödeyerek sürekli kazanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz her 10 dakikalık görüşmelerde hattınıza otomatik olarak 0,50 krş tanımlanır kazandığınız kuruşlar hemen anında hattınıza tanımlanır. Vodafone’da aran kazan kampanyasından faydalanmak için ilk olarak CEPARAN yazıp, 7000’e ücretsiz SMS göndermek ya da 7000’i ücretsiz arayarak kayıt olmanız yeterli olacaktır. Kayıt olduktan sonra sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir ve bu mesaj sonunda sizlerde Vodafone aran kazan kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Kuralları Nelerdir?

  • Her 10 dakika da bir 0,50 kuruş kazanırsınız ve kazandığınız bakiyeler otomatik olarak hattınıza tanımlanır.
  • Kampanya ücretlidir, aylık 0.80 kuruş ödemeniz gerekmektedir.
  • Sizler iptal edene kadar bu kampanya sürekli olarak sizlerde her ay 0.80 krş alarak yenilenir.
  • Kazanmış olduğunuz liralar farklı bir numaraya transfer edilemez.
  • Vodafone operatöründe 30 gün boyunca en fazla 6TL kadar bir tutar kazanabilirsiniz.
  • Sizleri arayan kişilerin Vodafone aboneliği 01.02.2016 tarihinden önce başlamış olması gerekmektedir.

Vodafone Aran Kazan Nasıl İptal Edilir?

Peki, her şey bu kadar güzel iken Vodafone operatöründe aran kazan kampanyası nasıl iptal edilir? Vodafone aran kazan iptal edebilmek için ne yapmalıyım?

Vodafone’da aran kazan kampanyasını direk olarak SMS kullanarak iptal edebilirsiniz, Vodafone aran kazan iptal etmek için IPTAL CEPARAN yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz durumunda sizlerin mevcut olan aboneliğiniz direk olarak iptal edilecektir. Vodafone aran kazan iptal edebilmek için bir diğer yöntem ise Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak ve mevcut kampanyayı iptal ettirmek istediğinizi söylediğiniz takdirde yetkili kişilerin abone olduğunuz kampanya üyeliğinizi iptal edecektir.

Vodafone Aran Kazan Ne Kadar Kazanmışım?

Vodafone operatöründe toplamda Aran Kazan kampanyasından ne kadar kazandığınızı merak ediyorsanız bunun için basit sorgulama SMS sorgulamasıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Ne kadar aran kazan liram olmuş? Bunu öğrenebilmek için ilk olarak SORGU CEPARAN yazıp 7000’e mesaj göndermeniz durumunda ne kadar toplam lira kazandığınızı öğrenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 9 Mart 2018 - 18:59

Iptal olmuyor