Vodafone Bana Ne Var Çark ile Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Çark ile Bedava İnternet
Vodafone Bana Ne Var Çark ile Bedava İnternet

Vodafone’un 2018 yılına girerken yeni düzenlendiği hediye çarkı sayesinde birçok Vodafone abonesi her pazartesi hediye kazanmaktadır. Her Vodafone kullanıcısının severek kullanmış olduğu Vodafone yeni gelen çark kampanyası ile beraber 2017 ve 2018 yıllarında birçok kişi bu çark sayesinde bedava internet kazanmaktadır.

Sadece bedava internet değil bununla beraber çeşitli paketleri de ücretsiz olarak kazanmakta olan Vodafone kullanıcıları yeni bir haftaya mutlu bir şekilde başlıyor. Vodafone bedava internet 2018 konusunda oldukça iddialı olan Vodafone operatöründe bugün sizlere merak edilen konulardan olan Vodafone Bana Ne Var çark hilesinin var olup olmadığından ve Vodafone her pazartesi hediye nasıl yapılır konusunda bilgiler sunacağız.

Vodafone operatörü her hafta başı bütün abonelerine ücretsiz olarak hediyeler sunmaktadır, buna daha önceden farklı yollar üzerinden sunmakta olan Vodafone şimdi yeni bir ÇARK sistemi getirmektedir. Vodafone çark sayesinde sizlere ne çıkar ise hattınıza kısa süre içerisinde otomatik olarak tanımlanır. Vodafone çark üzerinde 2GB – 1GB – 500MB ve 4GB internet paketi bulunmaktadır. Bu paketlerin yanı sıra sürpriz paketler de bulunmaktadır. Peki, Vodafone çark hediyesi nasıl yapılır?

Vodafone Yeni Çark Hediyesi

Vodafone her hafta bütün abonelerine Vodafone çark hediyesi olarak birçok bedava internet paketi vermektedir. Sizlerde Vodafone Çark kampanyasına katılmak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemeniz ve bu uygulama giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında Vodafone Menü kısmından Bana Ne Var? Bölümüne giderek bu bölümdeki çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır. Peki, Vodafone çark hilesi nasıl yapılır?

Vodafone Çark Hilesi Var Mıdır?

Birçok Vodafone abonesine her hafta bedava internet kazandırmakta olan Vodafone Çark hilesini eminim herkes merak ediyordur. Lakin bu çark her hafta bütün abonelere 1 kereliğine sunulmaktadır, sizlerde Vodafone çark hilesini arıyorsanız 1 hafta boyunca beklemeniz gerektedir. Çark’tan çıkacak olan paketler hattınıza 1 hafta boyunca geçerli olmak suretiyle otomatik olarak tanımlanacaktır. Şayet hattınıza çarktan çıkan herhangi bir internet paketi tanımlanmaz ise bu durumu Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak çözebiliriz.

Vodafone Hediye Çarkı Nasıl Yapılır?

Vodafone çark hediyesi kazanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasına Vodafone telefon numaranızı kullanarak ve ardından Vodafone şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sizi Vodafone Hesabım sayfasına yönlendirecektir, bu alandan sol üst köşedeki Menü işaretine dokununuz. Ardından karşınıza seçenekler çıkacaktır, seçenekler arasında Bana Ne Var kısmına dokunarak buradaki çarkı parmağınız ile döndürünüz. Çark dönmeye başlayacaktır ve çark hangi bölüme denk gelirse bu durum sonucunda Vodafone’dan hediye kazanmış olacaktır. Bu işlemi her hafta deneyerek sizlerde Vodafone çark ile hediyeler kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Erkan - 22 Nisan 2019 - 22:48

Benım kendı telefonda vodafone uygulaması var ama eskı guncellıyorum olmuyor

MEHMET - 8 Temmuz 2018 - 13:23

Faturasızlar her hafta yapabiliyor mu ? Ben daha yeni hat aldım çevirdim ondan sonraki hafta 25 tl yükleme şartı koştu ama daha yükleme yapmadım hattın içindeki hediye tl

Ehmo - 27 Mayıs 2018 - 22:10

Haftalik dediginiz pazartesiden pazaramidir yoksa carki cevirdikten sonra haftanin dolmasini mi bekliyoruz ?

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:13

  Merhaba efendim, her hafta başı yani Pazartesi günleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Taner - 21 Mayıs 2018 - 19:58

Bana ne var hediyesinden gelen internet i kullanama dan. Önceki kalan internet paketinde ki gidiyor . Nasıl düzelir bu sorun

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:12

  Merhaba efendim, normalde gelen hediyeden gitmesi gerekmektedir. Bu durum için Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Anonim - 19 Mart 2018 - 17:24

nasıl indirilir

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:12

  Merhaba efendim, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza uygulama marketlerinden indirebilirsiniz. Telefonunuz Android ise Google Play’de arama yaparak uygulamayı çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Anonim - 8 Şubat 2018 - 16:39

niye dakika sms yok

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:11

  Merhaba Efendim, Vodafone çark kampanyasında hem dakika hem internet paketi hemde sms paketi bulunmaktadır. Sistem tarafından şansınıza otomatik olarak herhangi bir paket tanımlanmaktadır.

Anonim - 8 Şubat 2018 - 14:35

örneğin vodafone hediye çarkından çıkan bir günlük 1 gb internet tanımlandığımda öncelikle hediye kotasımı
yoksa kendimizin internet kotasından mı kullanılır

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:11

  Merhaba, hattınıza tanımlanacak olan hediye internet paketinin ilk olarak kullanılmayacaktır. Yani yeni gelen internet paketi bittikten sonra diğer mevcut internet paketlerinizin kullanımı başlanacaktır.

Anonim - 22 Ocak 2018 - 11:21

Şifre başka birinde olsa senin adına çarkı çevirebilir mi

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:14

  Merhaba efendim, tabi ki farklı bir cihazdan giriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Aynı cihazdan farklı Vodafone hesaplarına giriş yapabilirsiniz herhangi bir sorun olmayacaktır.

Anonim - 1 Ocak 2018 - 06:54

Ben vodofone yanımdayi telefonuma indirdim az oncede cevirdim 4 gb internet geldi ama haftalik degiln24 saatligine geldi bugune kadar hep haftalıkti simdi neden bole oldu 1 gun kullanip butun hafya beklemek zorundayim

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:13

  Merhaba efendim, gelen internet paketleri sistem tarafından rastgele olarak seçilmektedir. Haftalık veya günlük tamamen rast geledir.

Anonim - 6 Aralık 2017 - 18:02

Her hangi bir ücretvarmi

  Göksu Polat - 9 Temmuz 2018 - 05:15

  Merhaba efendim, kampanya ücretsizdir.