Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Bedava İnternet 2021
Vodafone Bedava İnternet 2021

2020 yılında da Vodafone müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek için birçok promosyonlar dağıtmaktadır, özellikle de bu promosyonları Vodafone yanımda uygulamasını kullananlar için ideal bir şekilde eşit miktarlar da paylaştırmaktadır.

Vodafone yanımda uygulamasını kullananlara hem bedava internet hem de bedava dakikalar vererek iletişim ağını en güçlü hale getirmek için her zaman projelerinizi daha da üst konuma getirmektedirler. Vodafone bilmiş olduğunuz gibi Telsim firmasını satın alarak bir anda Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip olma yolunda büyük bir başarıya imza atmıştır.

Bu anlamda da kullanıcılarına her zaman daha fazla dakika ve interneti en ucuz fiyata vermeyi hedeflemiştir. Tüm bu çalışmaların yanı ise ücretsiz internet hediyesi de vererek kullanıcılarını her daim mutlu etmektedir. Bu yazımız da Vodafone abonesiyseniz ve hangi ücretsiz internet paketlerini kullanabileceksiniz hep birlikte gözlemleyelim.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Öncelikle Vodafone yanımda uygulaması kullanıcılarına büyük bir önem vermektedir, bu uygulama içerisinde yer alan Çarkı felek olarak bilinen bir çark çevirme oyunu yer almaktadır. Bu oyun uygulamayı yüklediğiniz de ve telefon numaranız ile giriş yaptığınız sağda yer alan menüler içerisinde en üstte Bana ne var olarak adlandırılmıştır. Her hafta bu çarkı çevirerek sizler 5Gb gibi büyük bir internet paketini dahi ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Çark çevrildiğin de otomatik olarak bir döngüye giriyor ve hediyelerden hangisi gelirse onu kullanmaya hemen başlıyorsunuz. Sadece internet değil birçok büyük e-ticaret mağazalarında da ciddi anlam da bir indirim kuponu da yer almaktadır. Şansınıza o an hangi hediye gelirse onu hemen kullanmaya başlıyorsunuz, fakat genel de internet hediyesi çark içerisinde daha fazla olduğu için neredeyse her iki haftada bir mutlaka internet hediyesi gelmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulamasına arkadaşını davet et

Vodafone söylemiş olduğumuz gibi yanımda uygulamasına oldukça fazla önem vermektedir, çünkü müşteriler bu uygulama sayesinde tüm hesap hareketlerini görüntülemekte ve çağrı merkezini meşgul etmek yerine, çağrı merkezinde ki tüm yapılacak işlemleri bu uygulama içerisinde yapabilmektedir. Böylelikle de müşterilerine online hizmet vermeyi hedeflemekte ve Vodafone yanımda uygulamasın arkadaşlarını davet ederek o kişinin uygulamayı indirip giriş yapması halin de tam 2GB hediye internet kazanmaktasınız. Üstelik bu hediye interneti bir hafta özgürce dilediğiniz alanlarda kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınız Vodafone yanımda uygulamasını indirip kullanmaya başlayınca yine onlar da bir başkasını davet ederek 2GB internet kazanabilecekler. Bu şekilde aile içi ya da arkadaşlarınız arasında davetler gerçekleştirerek herkes 2 GB bedava internete sahip olmuş olacak.

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet

Vodafone doğayı korumak adına herkesi e-fatura dönemine geçmesini sağlamaktadır, sizler de doğayı korumak için daha az kağıt kullanımını sağlamak için mutlaka e-fatura dönemine geçiş yapmalısınız. E-faturaya geçen herkese de bedava internet paketi vermektedirler. EFATURA boşluk yazarak kullanmış olduğunuz EPOSTA adreslerini 7000’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu mesaj servisi akıllı cep telefonların da ücretli olabilir gibi bir ibare görünse de 7000’e atılan tüm mesajlar ücretsizdir. Elektronik posta olarak artık faturalarınızı öğrenebileceksiniz ya da yine aynı şekilde buna benzer bir işlem olarak da SMSFATURA yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Hem doğayı koruyacak hem de e-fatura dönemine geçiş sağlayacaksınız ve bedava internetinizi alacaksınız.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

8 GB internet paketini kazanmanız için öncelikle bu işlemi daha önceden yapmamış olmanız gerekmektedir. Super2GB yazarak 3636 kısa mesaj gönderin ve hattınıza yeni tanımlı bir internet paketi yüklenecektir. Bu internet paketi tamamen ücretsiz olacak ve bir ay kalmasına sadece bir gün kala bu paketin iptalini gerçekleştirirseniz eğer diğer ay herhangi bir ücret kesilmeyecektir. Eğer ki paketi iptal etmezseniz ikinci ay kullanımınız için ücret kesilecek, yani ilk ay ücretsiz olduğu için bu 8 GB bedava Vodafone internete sahip olabileceksiniz. Sizler sadece bir gün kala paketi iptal ederseniz eğer diğer ay için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız ve ilk ay kullanımınız da hiçbir şekilde faturanıza ya da TL hesabınıza yansımayacaktır.

Vodafone 500 MB Bedava internet

Yukarıda yer alan 8 GB internet paketi gibi birçok Vodafone içerisinde alacağınız ücretsiz internetler yer almaktadır. İnternetle herkes tanışsın diye 500 MB bedava internet paketi verilmektedir, bu işlem için ise sizler NET 500MB yazarak 3636 mesaj gönderebilir ve hemen hattınıza 500MB internet ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Acil durumlar da bu paketi tercih etmenizi öneririz, çünkü internet az ve sadece bir defaya mahsus kullanılacağı için telefonunuzdan not defterini bu hizmeti kaydedin ve en acil dönem de internetiniz yokken bu hizmetten yararlanın.

Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bildiğiniz gibi internet alanında da birçok derişiklikler yer almaktadır. Özellikle de internet hızı konusunda adeta çağ atlanılan bu 2020 yılında halen sizler 3G abonesiyseniz hemen sizlere Vodafone dan sürpriz bir hediye verilmektedir. Şimdi hattını 4.5G abonesi yapan herkes tam 1 ay boyunca geçerli olan 2GB internet kazanmaktadır. Hattınızı Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak da 4.5G aboneliğine taşıyabilirsiniz. Bu işlem de herhangi bir numara değişimi vs. yapmanız hiç gerek yok. Sizler 4.5G hızında internet kullanıcısı olacaksınız ve bu hızlı internetle tanışma şerefine de Vodafone tarafından 2GB bedava internet verilecektir.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan

Vodafone sadece faturalı hatlara değil aynı zamanda da faturasız hat kullanıcıları için de birçok hediyeler sunmaktadır, bu hediyeler tıpkı bir Red kullanıcıları gibi ayırt etmeksizin hem ünlü alış veriş firmalarında indirim kuponları hem de bedava internet paketleri olarak dönüşüm sağlamaktadır. Sizler diyelim ki hattınıza 30 TL yüklediniz ve harcadınız, işte şimdi kazanma zamanı geldi ve BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz mesaj göndererek artık hattınıza sürpriz hediyeler ve bedava internet paketleri yüklenecektir. Bu işlemi bir defa yapacaksınız ve sonrasında her TL yükleyip harcadığınız da Extra olarak sizlere bir hediye sunulacaktır. Böylelikle de 30 TL ile alacağınız paketlere bir yenisi daha ilave edilecek ve ikinci paket bedavaya gelecektir.

Vodafone Bedava Dakika Paketi

İnternet paketlerinden çok bahsettik şimdi sizlere birde hediye konuşma paketi sunalım, bu paket sayesinde de artık sizler tam 542 dakika bedava konuşma özgürlüğünü elde edeceksiniz. 542DK yazıp 7000’e mesaj gönderin ve en kısa süre içerisinde sizlere 542 dakika hediye paket yüklensin. 2020 yılında da sizlere daha fazla iletişim gücünü sunmak için Vodafone birçok hediye paketler vermektedir ve bu sayede de artık sizler de hem internet alanın da hem de özgürce konuşmak ve mesajlaşma alanında da büyük bir avantaja geçeceksiniz. Red’li Vodafone kullanıcıları kendi aralarında zaten hep ücretsiz bir şekilde konuşuyorlar ve bu duruma daha genişlik getirmek adına da faturasız hatlar için de birçok bedava hediye paketler de yer almaktadır. 542dk özgürce konuşabileceğiniz bu paketi de mutlaka değerlendirin.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ege - 26 Ağustos 2019 - 20:19

Bana hep süpriz cikiyo

Hakan Kunt - 24 Haziran 2019 - 14:06

Bana ne var çarkı sürekli indirimli ürünler hakkında takılıp kalıyor.2 aydır ne internet nede dakika kazandım.Nasıl bir iştir bu?

sevda - 19 Nisan 2019 - 15:33

Hiç bir bok anlamadım

Münevver meleke - 17 Nisan 2019 - 10:00

Süpermış yaa

Feyy - 12 Nisan 2019 - 20:06

Vdvdvdvdbddvdvdvvd

Ahmet - 6 Nisan 2018 - 22:23

Merhaba ben abone süper 2 gb paketini yaptım hiçbirşey gelmedi ilk defa yapıyorum

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:21

  Merhaba efendim, kampanya halen geçerliliğini sürdürmektedir. Kampanyayı daha önceden yapmadıysanız kampanyadan otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Lakin bu kampanyayı önceden yaptıysanız maalesef ki hattınıza 2 GB Vodafone bedava internet tanımlanamayacaktır. Bedava internet paketinin tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol etmek için Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Anonim - 18 Mart 2018 - 19:32

Merhabalar bir hafta önce vodafona geçiş yaptım vodafon yanımda uygulaması indirdim fakat bir türlü giriş yapmiyor kullanici adı veya şifre hatalıdır diyor. Numaramı girip sms yoluyla sifre aliyorum fakat daha şifreyi girmedende yine aynı hata mesajını silip tekrar indirdim bikaç kez yine ayni müşteri temsilcisiyle görüstum fotografi çekip Emeil atmami istediler attim henuz cvp gelmedi yardimcı olabilirseniz çok sevinirim

Recep - 6 Şubat 2018 - 17:36

Merhaba abla vodafone yanımda uygulaması bana genellikle 1000 dk veriyor bu durumdan çok rahatsız im birde internetin bana yetmiyor faturasız hatlar için bedava internet ile ilgili bir bilginiz varsa seviniriz vereceğin cevap için teşekkür ederim ablacım

Recep - 6 Şubat 2018 - 17:29

Merhaba abla vodafone bana ne var çarkı bana sürekli 1000 dk veriyor bu durumdan çok rahatsızım ne yapabilirim birde faturası z hatlar için bedava internet nasıl kazanırım

Tugay - 4 Şubat 2018 - 23:42

Merhaba, ABONE SUPER 2GB tarifesini hemen yaptıktan sonra mı iptal edeyim yoksa 1 ay ın sonunda mı eğer paketi yaptıktan hemen sonra iptal edince o bana gelen aylık 2Gb ı kullanabiliyomuyum ?

EMİNE - 27 Ocak 2018 - 13:00

Merhabalar ABONE SUPER 2GB internet paketini iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım ama hangi sayıya basacağımı anlayamadım yardımcı olurmusunuz

habin - 27 Kasım 2017 - 21:43

Merhaba ben onceden vodafone yanimda 1gb int hediye geliyordu artik gorunmuyor bu neyden dolayi oyle oldu ?

  Göksu Polat - 28 Kasım 2017 - 21:59

  Merhabalar efendim, Vodafone operatörü her hafta düzenli olarak 2GB olarak ücretsiz olarak bütün abonelerine Vodafone Yanımda uygulamasından dolayı bedava internet vermektedir. 2018 yılında bu durum tamamen değişerek Vodafone yeni şartlara göre yeni bedava internet imkanlarında bazı değişikliklere gitti. Şuan için durum ne alemde bir bilgim yok, ve bilgim kadarıyla halen bedava internet vermeye devam etmektedir. Sizlerde bedava internet kazanmak istiyorsanız 2018 yılında Vodafone Yanımda uygulamasını deneyerek bedava internet kazanabilirsiniz. Bu durum için denemeler yapmaya ve ayrıca bizleri Vodafone bedava internet için takip etmeyi de kesinlikle unutmayın.

Anonim - 6 Kasım 2017 - 01:26

Merhaba abla youtbede gezerken onume bir inrrnt paketi talebi geldi ve yanlislkla tamm dedim daha sonra wdfone yanimda uygulmasndan ucretis bedva intrntere tikldm ban su an aktif olamyn bir data paketiniz var satin alinamiyor dyo ne ypmm lazm hem paket iptal lolsun hem internet kazanyim

  Göksu Polat - 13 Kasım 2017 - 01:40

  Merhabalar efendim, gelen bildirimler Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan kişiler için geçerlidir. Eğer sizlerde Vodafone tarafından daha fazla kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız telefonlarınıza operatörleriniz tarafından yayınlanmış olan uygulamaları indirerek giriş yapınız. Vodafone tarafından verilen 3 günlük 2GB internet paketini alabilmek için mevcut data paketinizi müşteri temsilcisine bağlanarak ve ya bayiye giderek iptal edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim ayrıca arkadaşlar ilerleyen günlerde bütün Vodafone kullanıcıları için güzel bir çekiliş yapacağız.

leyla - 30 Ekim 2017 - 01:58

merhaba ben leyla benim tarifem super altın 3gb sanırım 28 tl ödüyorum faturasız hat bana internet yetmiyor. ve 3gb hemen bitiyor bedava bi internet paketi yapmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz çok zor durumdayım en fazla interneti olan tarife hangisi? yada faturalıya geçsemmi bilmiyorum şuan bana yardımcı olabileceğiniz bedava internet paketi veya ödemesi az olan internet paketi varmı ?

  Göksu Polat - 13 Kasım 2017 - 01:39

  Merhaba Leyla güzel sorun için teşekkür ederim, paketinizi iptal etmek istemişsiniz lakin paketiniz 24/01/2016 14:29:50 tarihinden itibaren sistem tarafından otomatik olarak iptal olacaktır o vakite kadar kullanabilirsiniz. O vakitten sonra paket iptal olacaktır, yani siz 23/01/2016 tarihinde paketinizi mutlaka iptal etmiş olun. Tamamen iptal edebilmek için müşteri temsilcisine bağlanın. İlginiz için teşekkür ederim.

özlemnur - 24 Ekim 2017 - 08:57

öncelikle merhabalar bize böyle güzel şeyler sunduğunüz için teşekkür ederim.ben abone super2gb paketi yaptım 1 hafta önce hesabimda 23 kontör tl vardı 20 tl si gitti niye böyle oldu ilk deneme ücretsiz degilmiydi çünkü ben ilk defa yaptım…

  Göksu Polat - 5 Kasım 2017 - 21:10

  Merhaba Özlem Nur, Abone super 2GB paketinin denemesi bedavadır, paket hattınızda 35TL kadar bir TL miktarı olmadığı sürece otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bunun içiniz rahat olsun, hattınızda yer alan 20TL farklı bir paket için gitmiş olsa gerek sanırım ek bir paketiniz ve tarifeniz varsa o yenilenmiş olabilir. Bunu öğrenmek istiyorsanız da vodafone.com.tr adresine giderek hat dökümanlarından 20TL’nin nereye ne zaman niçin gittiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahsettiğiniz olan ABONE SUPER 2GB için geçerli değil, ABONE SUPER 2GB paketi 35TL olduğu vakit yenilenir eğer ki hattınız faturalı ise faturanıza yansır. Bunun için ABONE SUPER 2 GB paketini yaptıktan sonra iptal etmeyi unutmayın.

Harun - 24 Ekim 2017 - 08:55

Teşekkürler hocam bide BİTTİKCE DOLAN 2 gb lik tarifeyi nsl iptal etmek liyiz

  Göksu Polat - 24 Ekim 2017 - 10:59

  Merhaba efendim, bahsetmiş olduğunuz tarifeyi iptal edemezsiniz. Bu tarifeyi kullanmak istemiyorsanız Google Play’den indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasını indirip bu uygulama üzerinden tarife değişikliği yapabilirsiniz. Ayrıca, bu işlemi vodafone.com.tr adresinde de yapabilirsiniz. Google Play’den veya vodafone.com.tr adresleri üzerinden Vodafone Bayii’ye gitmeden bütün işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Yorumunuz için teşekkür ederim.

emir - 22 Ekim 2017 - 18:12

Abone süper 2GB tarifesini yaptım ama internet paketi talebiniz alınmıştır yeterli bakiye ye ulaştığında servisiniz aktif hale gelecektir diyor bedava degilmiydi bu .

  Göksu Polat - 5 Kasım 2017 - 21:10

  Merhaba Emir, eğer ki daha önceden bu kampanyayı yaptıysanız şuan için bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanmanız, sistem sizin daha önceden ABONE SUPER 2GB paketi yaptığınızı tespit etmiş ve 2. kere yapmak istediğiniz için sizden ücret talep ediyor. Paket, hattınıza 35TL kadar bir yükleme yapmanız durumunda otomatik olarak yenilecektir ve bu yenilenme sonucunda sizden TL tahsil edilecektir. Eğer ki bu paketi kullanmak istemiyorsanız müşteri temsilcisine ya da size en yakın Vodafone bayisine giderek iptal edebilirsiniz teşekkür ederim.

meryem yılmaz - 22 Ekim 2017 - 17:36

Ben meryem Abonesuper2gb internet paketini daha dün yaptım ve ıkıncı aya ıptal etmezsem 35 tl degerinde ücret kesilecegini ögrendim simdi IPTALABONESUPER2GB yazıp 3636 ya gönderiyorm fakat hatalı mesaj gönderdiniz diyor benm ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olabılır mısısnz 4 gün sonra kendi paketim yenilenecek ücret buraya mı kesilir..

  Göksu Polat - 5 Kasım 2017 - 21:11

  Merhaba Meryem, ABONE SUPER 2GB paketini sadece 1 kere yaparsanız ilk denemenizde ücretsizdir iki ve daha fazla denemeniz durumunda Vodafone sizden ücret talep edecektir. Bunun için hattınızda yer alan ABONE SUPER 2GB paketini iptal etmeyi unutmayın, İPTAL etme seçeneği biraz sıkıntılı olduğu için Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmanız en doğru seçenek olacaktır. Teşekkür ederim.

Ayfer - 21 Ekim 2017 - 11:55

Merhaba ben faturaliyim yazılan bütün paketleri denedim hatalı mesaj gönderdiniz diyor. Acaba faturalı olduğum için mi bu paketlerden faydalanamiyorum .

  Göksu Polat - 24 Ekim 2017 - 10:58

  Merhabalar efendim, faturalı olmanız herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. Eğer ki daha önceden ABONE SUPER kampanyasını yaptıysanız (ücretli veya ücretsiz) kampanyadan yararlanamazsınız. Bunun için ABONE SUPER 2GB paketini yapmadan önceden daha önceden yapıp yapmadığınız konusunda tam anlamıyla emin olmanız gerekmektedir. ABONE SUPER 2GB paketini daha önceden ücretli veya ücretsiz olarak yaptıysanız ikinci ve daha fazla denemenizde Vodafone sizden ücret talep edecektir ve bunu otomatik yapacaktır. Bunun için bu kampanyayı yaparken dikkatli olmanız yeterli olacaktır bunun haricinde bir de Vodafone Yanımda uygulamasını denemeniz yeterlidir Vodafone Yanımda uygulamasında da her ay 3 gün boyunca bedava internet kazanabilirsiniz efendim.

Güler - 3 Ekim 2017 - 18:01

Merhaba öncelikle çok iyi iş yapıyorsunuz tebrik ederim sizi sorum şu vodafone self servis uygulamasni indirdim yabancı dil var numara istedi numaramı yazdim onayladi ama sonra hiç bişey olmuyor sadece öylece kalıyor zaten yabancı dil olduğu için anlamiyorumda lütfen yarddim edermisiniz nasıl kullanabilirim

  Göksu Polat - 13 Kasım 2017 - 01:39

  Merhaba Güler, ilginiz için asıl olarak ben teşekkür ederim lakin bir yerde hatanız olsa gerek. Vodafone Yanımda uygulaması Türkçedir ve siz sanırım farklı bir uygulama indirmişsiniz. Sanırım bir yerde hata yapıyorsunuz, lütfen kontrol eder misiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını (Telefonunuz Android ise)Google Play üzerinden (Telefonunuz İphone ve diğer İOS işletim sistemli cihazlardan biriyse) App Store üzerinden telefonlarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Ece - 1 Ekim 2017 - 22:02

Mrb. Ben yaklasik 6 ay önce 2 Gb hediye aldim sonradan ÎPTAL ettim simdi de yanlisikla bir daha 2 Gb aldim benim de 25 tl vardi bana yeterli bakiye ye ulastiginizda isleminiz gecerli olacak dedi ondan sonra ÎPTAL ettim benden ücret alacaklan mi alacaklarsa ne zaman Haber bekliyorum

  Göksu Polat - 24 Ekim 2017 - 10:59

  Merhaba Ece, ABONE SUPER paketini isterseniz 2 sene önce yapmış olun herhangi bir olay değişmeyecektir sonuçta deneme paketini ücretli veya ücretsiz olarak bir kere yapmışsınız, ikinci denemenizde sizden ücret talep edilecektir. Paketi ilk defa yapanlar için ücretsizdir. Eğer paketi iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterlidir, paketi SMS yoluyla iptal edebilmek için de üst kısımdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

bertan - 29 Eylül 2017 - 20:07

Vodafone yanımda uygulamasını indirdim bedava internet paketini yaptım tekrar ne zaman yapabilirim

  Göksu Polat - 30 Eylül 2017 - 21:50

  Merhabalar Bertan, Vodafone Yanımda uygulamasından kazanmış olduğunuz bedava internet paketinin bitiminden toplamda 30 gün geçtikten sonra tekrardan bir daha yapabilirsiniz. Önceden her hafta yaptığımız paket artık değişerek sizlere aylık olarak hizmet vermeye devam ediyor. Normalde kampanyanın iptal olması gerekirken Vodafone operatörü iptal etmek yerine herkesin ayda bir kere kullanmasına izin verdi. Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında daha fazla bilgi ve detay için yazımıza göz atmayı ve daha önceden sorulan sorulara göz atmayı unutmayınız. Yazıda bahsettiğimiz 4GB’lık bedava internet kampanyası 2GB olarak değiştirildi. Abone Super 2gb paketini iptal edebilmek için de mutlaka müşteri temsilcisine bağlanın, müşteri temsilcisine bağlanmak için 542’yi arayabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz bedava 2gb paketini sadece bir kere yapabilirsiniz. Paket, hattınızda yeteri kadar yani 35TL olduğu vakit yenilecektir.

Osman - 28 Eylül 2017 - 13:59

ABONE SUPER 2 GB paketini yaptım paketim bitti ama iptal edemiyorum nasıl iptal edebilirim yardımcı olurmusunuz..

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 15:10

  Merhaba Osman, paketinizi daha rahat bir şekilde iptal edebilmek için mutlaka müşteri hizmetlerine bağlanıp mevcut paketin adını söyleyerek paketi hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz veya bunun yerine ABONE SUPER 2GB paketini iptal edebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasından destek alabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını kullandığınız cihaza indirip telefon numaranızı kullanıp ve almış olduğunuz Vodafone Şifresi ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra paketlerim kısmından ABONE SUPER 2GB paketini bulup iptal edebilirsiniz. Ayrıca bir diğer yöntem olan yukarıda yazı da bahsetmiş olduğum SMS ile iptal etme yöntemlerine de göz atarsanız sizler için faydalı olacağına inanıyorum. Vodafone bedava internet için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin

Ali fırat abul - 27 Eylül 2017 - 17:19

Meraba abone super 2gb para istiyom bn yaptimda para istiyomu diye soriyim?

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 00:59

  Merhaba Efendim, faturalı ve ya faturasız olun fark etmez lakin bu Abone super 2gb paketini sadece faturasız olan kullanıcılara daha çok önermekteyiz çünkü; faturalı olan kullanıcılar paketi iptal etmeyi unutunca paket otomatik olarak yenilenmektedir ve bu yenilenme sonucunda ücret faturanıza yansımaktadır. Bunun için yapmaya çalıştığınız 2GB’lık paketi iptal ediniz ve haftalık 500MB veren paketi yapınız lütfen. İlginiz için teşekkür ederim hayırlı geceler dilerim.

Mehmet - 27 Eylül 2017 - 01:33

Selamın Aleyküm Kardesim.Ben Bu 2 GB Internet Paketini Yaptım Bir Sıkıntı Cıkarırmı Borc Felan..Teşekkür Ederim Kolay Gelsin Hepinize….
Saolun Tereddüt Etmistim Borc Felan Gelirse Die Bi ara Daha Boyle Olmustu Faizle 600 Tl para odemistim…(İPTAL 2GB MI YAZICAM))..

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 00:59

  Merhaba Mehmet, bir borçlanma söz konusu değil. Bu yapmış olduğunuz 2GB’lk paket vodafone tarafından bütün abonelerine ilk ay ücretsiz olarak hediye olarak verilmektedir. Lakin paketin süresi bittiğin de otomatik olarak iptal olmamaktadır, bunun için paketi sizin müşteri temsilcisine bağlanarak ya da İPTAL yollarını deneyerek iptal etmeniz gerekmektedir. Paketi kullanmak istemiyorsanız, otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız mutlaka paketi iptal ediniz. Aksi takdirde paket otomatik olarak yenilenecektir ve bu da ücret ödemenize neden olacaktır, paketi mutlaka müşteri temsilcisine bağlanarak iptal ediniz. hayırlı akşamlar dilerim biz teşekkür ederiz

Deniz - 10 Eylül 2017 - 20:14

Haftalik 1gb yi az once yaptim daha hattima yuklenmedi nunda sorun cikarmi peki faturayla ilgili?? Bu olursa 4gb yani 2gb geleni yapamam cok tesekkurler ☺cekilis nasi bisey bilgi verirseniz memnun olurumm

  Yusuf B. - 12 Eylül 2017 - 00:59

  Tekrardan Merhaba Deniz, Çekiliş olursa zaten önümüzdeki hafta bütün ziyaretçilerimizin görebileceği şekilde bir duyuru yapacağız illaki göreceksinizdir oradan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz haftalık 1GB – 2GB paketi hattınıza muhtemelen tanımlanmıştır bunu sorgulayıp öğrenebilirsiniz, paket ücretsizdir herhangi bir zararı olmayacaktır. Çok ters bir zamanda gelmişsiniz, yaklaşık 3-4 aydır Vodafone tarafından sunulan Haftalık 500MB paketini kaçırdınız. Bende kaçırdım sanırım, geçen gün hattımı Vodafone yaptım ve vodafone haftalık 500MB veren kampanyasını sonlandırdı çok şansızım

Sara hoca - 9 Eylül 2017 - 16:36

Vodafone hat kullanıyorum faturalı, Avea kullanan kız kardeşime internet hediye etmek istiyorum 1 GB bu mümkün mü?cevaplarsanız sevinirim acil lütfen

  Cansu Pekmez - 9 Eylül 2017 - 17:26

  Merhaba Sara hoca, farklı bir operatöre paket gönderimi imkansızdır.

Anonim - 9 Eylül 2017 - 00:29

E faturaya abone olursam herhangi bir ucret odermiyim

  Cansu Pekmez - 9 Eylül 2017 - 17:25

  Merhaba, Vodafone E-Fatura hizmeti tamamen ücretsizdir.

Anonim - 8 Eylül 2017 - 17:32

selam bu 2 gb internet için mesaj attım hattiniz da tl olduğunda talebiniz gözden geçirilecek gibi bir mesaj geldi ben bunu hiç kullanmadim ama belli ki sistem de kullandiğim gözüküyor anladigim kadarıyla 1 defa yararlanabiliyoruz Velhasıl soruma geleyim bende direk iptal ettim ve söyle bir mesaj geldi
değerli abonemız talebiniz üzerine aylık 2 gb iptal edilmistir iptal işlemi 09.09.2017den itibaren geçerli olacak tir

ne yani tl yüklediğim de 08.9.2017 dan önce yani benden tl mi kesecek

  Cansu Pekmez - 9 Eylül 2017 - 17:24

  Merhaba Özgür, Daha önceden hangi bir ABONE SUPER paketlerinden birini kullandıysanız bir daha bu paketlerden ücretsiz olarak maalesef yararlanamıyorsunuz. Bunun için ABONE SUPER paketlerini yapmadan önce bir değil iki kere düşünmenizi isterim, lakin sistem neden 29.01.2016 tarihinden itibaren iptal edebilirsiniz diye bir mesaj gönderdi anlamadım. İlk olarak OZET yazıp 7000’e mesaj gönderiniz ve 2GB internet paketinin kotasının olup olmadığını sorgulayın eğer 2GB hakkınız var ise bunu kullanın eğer yok ise müşteri temsilcisine bağlanarak direk olarak iptal edebilir ya da IPTAL SUPER2GB mesaj göndererek iptal etmeyi deneyebilirsiniz. Lakin SMS ile iptal sistemi maalesef biraz zor oluyor bunun için siz en iyisi müşteri temsilcisine bağlanın.

Burak - 8 Eylül 2017 - 15:44

Yaklasik 3 ayda 2 farkli hattan super2gb yazip gonderdigimde yeterli bakiyeniz olmadigindan mesaji aliyorum yeni tasinmis 2 farkli hatta da ayni durum var ve bu paket askida kaldigindan haftalik bedava internet paketinide alamiyorum bilgi topluluğu ekibi super2gb sanirim artik gecersiz

  Cansu Pekmez - 8 Eylül 2017 - 15:45

  Merhaba Burak, maalesef yanılmaktasınız. ABONE SUPER 2GB paketi şuan için de geçerli, en son 15 gün içinde kontrol ettim. Yeni almış olduğum hatta deneyerek bütün paketleri tek tek kontrol ediyorum zaten. Diğer siteler gibi sizlere zarar verecek olan paketleri, gereksiz uygulamaları sunmuyorum. Hepsini tek tek tarafımca kontrol edip sizlere sunuyorum. Dediğiniz üzere şuan ABONE SUPER 2GB paketi sorunsuzca çalışmaktadır. Yapmaya çalıştığınız ABONE SUPER paketlerini müşteri temsilcisine bağlanarak iptal ediniz daha sonradan haftalık 1gb verilen paketi yapınız ilginiz için teşekkür ederim.

Doğukan - 1 Eylül 2017 - 20:16

Merhaba.Ben dogukan benim tarifem Cebine gore tarife paketin günüde bitti Yeni SuperEsnek paketle değiştirmek istiyorum.Bunu Vodafone yanimda programından yapmaya çalıştım ama yaş sinirlamasi yüzünden geçiş yapılamadı gibi bi yazı çıktı önüme. Ne yapmam gerek ? Yardim ederseniz sevinirim .Bide ek paket olarak ABONE SUPER 2GB paketini yaptım internet bitti ama günü daha bitmedi 15 gün var bugün sizin sayfada gordum hemen İPTAL SUPER2GB yazdım 3636 ya gönderdim “TALEP ETMİŞ OLDUĞUNUZ PAKETLE İLGİLİ İŞLEMİ GERCEKLESTİREMİYORUZ” diye bi mesaj geldi ne yapmam gerek biraz uzun oldu ama yardım ederseniz sevinirim iyi akşamlar .

  Cansu Pekmez - 9 Eylül 2017 - 17:25

  Merhaba Doğukan öncelik olarak uzun sorun için teşekkür ederim estağfurullah olur mu öyle şey. Öncelik olarak yapmış olduğunuz 2GB’lık paketi iptal edebilmenin en iyi yolu müşteri temsilcisidir, eğer hattınızda TL yok ise paket bittikten sonra müşteri temsilcisini arayarak paketinizi iptal edebilirsiniz. Super Esnek paketini yapabilmek için, vodafone free zone olmanız gerekmektedir ve http://vodafonefreezone.com/bi-sen-eksiksin adresine giderek kolaylıkla free zone başvurusunda bulunabilirsin ya da müşteri temsilcisine bağlanarak kaydınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını sadece 1 kere kullanabilirsiniz, daha önceden kullanmamış olmanız gerekmektedir ve ayrıca Vodafone yanımda uygulamasında verilen bedava paketleri yapar iken hattınızda herhangi bir internet paketinin olmaması gerekmektedir.