Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası

Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası
Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası

Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası

Korana virüsü Okulların tatil edildiği dönemlerde derslerin hiç işlenmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Böyle bir durum olduğunda, hastalığın bir risk faktörü olmayı bıraktığı anlarda başlayan okulda konuların yetişmesi mümkün olmayacak. Bu sebeple de Milli Eğitim Bakanlığı tarafında EBA adı verilen uzaktan eğitim sistemine geçiş yapıldı. Artık öğrenciler evlerinden internet ya da televizyonlar aracılığıyla eğitimlerine devam edebilecekler.

Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Uzaktan eğitim sistemine geçişte öğrencilere farklı seçenekler sunulmaktadır. Öğrenciler televizyonlardan takip edebilecekleri dersleri internet üzerinden de rahatlıkla izleyebilirler. Televizyonlardan ders takibinin zor oluşu ve dikkatin dağılması sebebiyle birçok kişi internet üzerinden dersleri takip etmeyi düşünüyor.

Öğrencilerin çoğunun interneti kullanarak dersleri takip edeceğini ve gerekirse internet üzerinden araştırmalar yapacağını düşünen Milli Eğitim Bakanlığı operatörler ile anlaşarak tüm öğrencilere bedava 3 GB internet sunacağını açıkladı. Ancak böylesine zor bir dönemden geçen ülkemizde öğrencilere destek olmak için Vodafone, bu kampanyayı ikiye katladığını ve tüm öğrencilere 6 GB internet sunulduğunu açıkladı. Vodafone EBA 6 GB kampanyası bu şekilde oluşmuş oldu.

Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Öğrencilerin yaşı yetiyorsa kendileri, yaşları yeterli gelmiyorsa velileri bu internet paketinin sahibi olabilmektedir. EBA için hazırlanan bedava internet paketlerinin kayıt işlemleri her operatör için farklı şekilde yapılmaktadır. Operatörler arasında en kolay hizmeti ise Vodafone gerçekleştirmiştir.

Vodafone, Türkiye içerisindeki tüm kullanıcılarının hatlarına 6 GB hediye ederek kampanyasını başlatmıştır. Verilen bu muhteşem internet yalnızca EBA için kullanılabilmektedir. İnsanlar, Vodafone kullanıcısı iseler rahatlıkla EBA sistemini kullanmaya başlayabilirler. Hem veliler hem de çocuklar akıllı telefonlarından dersleri takip etme şansını yakalayacaklardır.
Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Kampanyası

Vodafone EBA 6 GB İnternet Kampanyası Ne Kadar Sürecek?

Vodafone tarafından başlatılan bu yararlı kampanyanın başlangıç tarihi 23 Mart 2020 tarihi olacak. Uzaktan eğitimin resmi olarak başlayacağı bu tarihten itibaren herkes EBA sistemini ve sahip olunan bedava interneti kullanmaya başlayabilir. Ancak kampanyanın kapanış tarihi hakkında bir bilgi vermek mümkün değil.

Okulların ilk etapta 2 hafta boyunca tatil edildiği ve ikinci haftasında uzaktan eğitime başlanacağı açıklandı. Vodafone tarafından sunulan bu kampanya tatil süresi devam ettiği sürece kullanıma açık halde olacak. Okulların tatil süresi ne kadar uzarsa uzasın insanlar bu kampanya ile aldıkları 6 GB interneti EBA sisteminde kullanabilecekler. Okulların çok fazla tatil edilmesi durumu söz konusu olursa bedava internet miktarına eklemeler de yapılabilir.
Turkcell EBA 6 GB İnternet Kampanyası

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan