Vodafone Faturasız Ek Mesajlaşma Paketi

Vodafone Faturasız Ek Mesajlaşma Paketi
Vodafone Faturasız Ek Mesajlaşma Paketi

Mesajlaşma cep telefonlarının kullanıma girmesinden beri çok fazla kullanılan bir özellik. Telefonun açılamayacağı durumlarda hemen mesaja başvurup durumumuzu anlatmak, rahatsız etmek istemediğimiz kimselere mesaj atarak ulaşmak, özel günlerde onları unutmadığımızı gösteren özel mesajlar hala çok kullanışlı olmakta. Bu bağlamda kimse mesajlaşmaktan geri kalmak istemez. Mesaj hakkı bittiğinde ise ek paketler devreye girmekte be mesajlaşma keyfi kaldığı yerden devam etmektedir. Vodafone kullanıcılarına kesintisiz mesajlaşma hizmeti verebilmek için çok cazip ek paketler hazırladı. Faturasız hatlar için çok sayıda ek paket kullanımda.

Faturasız Ek Mesajlaşma Paket Nasıl Alınır?

Sadece az bir miktar SMS’e ihtiyaç duyuluyorsa fiyatı 5 TL olan ”100 SMS paketi” veya 9 TL olan ”Her yöne 500 SMS” paketi tercih edilebilir. Operatör içi SMS ihtiyacı var ise ”Vodafone’lularla 5000 SMS” paketi alınabilir. Bu paketin fiyatı ise 9 TL’dir. Geniş bir pakete ihtiyaç duyuluyorsa ”11000 SMS” paketi tam size göre. Bu paketle Vodafone içi 10000 SMS ve diğer operatörlere 1000 SMS hakkı kazanırsınız. Mesaj hakkı her yöne olsun istenirse ”Cep Dolusu Mesaj” paketi ile her yöne 3000 SMS alınabilir ki bununda ücreti 12 TL’dir. Paketlerin hatta tanımlanabilmesi için 7999’a ücretsiz SMS atılması yeterlidir.

Büyük Seçim 1000SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünün en uygun SMS paketlerinden olan Büyük Seçim 1000SMS paketini sizlerde sadece 5TL ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz. Vodafone Freezone esnek tarifelerden herhangi birine sahipseniz ve sizlerde 5TL karşılığında 1.000 adet SMS hakkına sahip olmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterlidir. Telefonunuzun SMS kısmını açınız ve bu alandan mesaj içeriği bölümüne B1000SMS yazınız, alıcı bölümüne 7000 yazınız ve mesajınızı gönderiniz.

5TL karşılığında hattınıza 1.000 adet limitli SMS paketi tanımlanacaktır. Vodafone operatörüne ait yeni ek mesajları paketleri almak istiyorsanız sizlerde vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Vodafone SMS paketleri hakkında merak ettiklerinizi veya aklınıza takılan konuları bizlere alt kısımdan yorum olarak iletmeyi unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan