Vodafone FreeZone 3GB Bedava İnternet + Yemek Sepeti

Vodafone FreeZone 3GB Bedava İnternet + Yemek Sepeti
Vodafone FreeZone 3GB Bedava İnternet + Yemek Sepeti

Ortalama 25 gün sonra bitecek olan Vodafone FreeZone 3GB hediye internet ile Vodafone 10TL Yemek Sepeti kampanyasından sizlerde faydalanmak için elinizi çabuk tutun. Bütün FreeZone kullanıcıların rahatlıkla faydalanabileceği kampanyalardan olan FreeZone 3GB bedava internet kampanyasını daha önceden yapmadıysanız sizlerde bu kampanyayı kullanarak 3GB hediye internet kazanabilirsiniz. 2017 Kasım ayında başlamış olan bu kampanya yıl sonuna kadar yani 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır, bu süre içerisinde katılan Vodafone FreeZone kullanıcılar ek olarak Yemek Sepeti internet sitesinden 10TL indirim çeki kazanmaktadır. Şayet FreeZone 3GB bedava internet paketi bana yeterli olmak istiyorsanız da Vodafone bedava internet 2018 paketlerine göz atarak bu paketler sonucunda yeni internet kazanabilirsiniz. Şimdi gelelim, Vodafone FreeZone 3GB bedava internet kampanyasının ve yemek sepetinden nasıl 10TL kazanılır bunları inceleyelim. Vodafone FreeZone kullanıcıları hemen hemen her kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilmektedir, gençlerin en çok faydalandığı operatörden olan Vodafone FreeZone’lu olabilmek için sizlerde 26 yaş altındaysanız FreeZone’lu olabilirsiniz.

Vodafone Freezone 3 GB Bedava İnternet Ve Yemek Sepeti İndirim Çeki

Bu kampanyadan faydalanmak için ilk olarak FreeZone’lu olup olmadığınızı sorgulamanız gerekmektedir, bunun için FREEZONESORGU yazip 1525’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Gelen mesaj sonucunda FreeZone’lu olup olmadığınıza dair bilgi alacaksanız şayet FreeZone’luysanız bir sonraki adıma geçelim. FreeZone 3GB bedava internet ve Yemek Sepeti indirim çeki için hattınızın faturasız olması gerekmektedir. Faturalı kullanıcılar maalesef ki bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Gelelim bir sonraki adıma, FreeZone 3gb bedava internet paketi yapabilmek için sizlerde mobil cihazlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı kurunuz ve uygulamaya giriş yapınız, uygulama bölümünden TL yükle bölümünü kullanarak tek seferde 50TL yüklerseniz 5 gün boyunca kullanabileceğiniz 3GB bedava internet ve 10TL yemek sepeti indirim çeki sahibi olabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Yemek Sepeti Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone FreeZone kullanıcıları TL yükledikçe yemeksepeti.com adresinden faydalanabileceği 10TL hediye çeki kazanmaktadır. Bu kampanyanın son katılım tarihi 31.12.2017 tarihidir ve bu kampanyaya katılabilmek için TL yüklemeniz gerekmektedir. Vodafone FreeZone yemek sepeti kampanyasından faydalanmak için sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasından tek seferde 50TL veya üzeri yüklemeler yaparsanız hem bedava internet paketi hem de hediye internet paketi kazanmış olacaksınız.

 

Vodafone FreeZone Bedava internet Kampanyası

Vodafone FreeZone Bedava internet Kampanyası

Vodafone FreeZone kullanıcıları diğer kullanıcılara nazaran daha fazla hediye internet paketi kazanmaktadır. Sizlerde 2017 ve 2018 yıllarında yeni birçok paketten daha uygun fiyattan faydalanmak istiyorsanız bir an önce Vodafone FreeZone’lu olmayı unutmayın. Vodafone FreeZone bedava internet paketi kampanyası için ilk etapta Vodafone Yanımda uygulamasında hattınıza 50TL üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında otomatik olarak sizlere hem yemek sepetinden faydalanabileceğiz 10TL hediye çeki gelecek hem de Vodafone’dan 3GB bedava internet paketi gelmiş olacaktır.

Bu kampanyayı yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bu durum için bizimle alt kısımdan yorum bölümünden iletişime geçiniz. Ya da Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanarak bu kampanyanın halen geçerli olup olmadığını çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vodafone ile çeşitli bedava internet paketleri kazanmak artık daha kolay.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 11 Nisan 2018 - 07:26

vodafone da hediye para nasıl alınır

    Yusuf B. - 13 Nisan 2018 - 12:33

    Merhaba efendim, hediye TL kazanamazsınız lakin hediye paketler kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone Hediye Çarkını kullanabilirsiniz.