Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır?
Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır?

Telefon operatörleri arasında üstün bir hizmet sunan vodafone, internet paketleri açısından oldukça avantajlı bir kuruluştur. Kullanıcılarına sunduğu paketler müşterilerine daima katkı sağlamaktadır. Cep telefonlarının hayatın bir parçası olması ile birlikte, mobil internet kullanımı da doğru orantılı olarak artmıştır. Mobil internet, artık cep telefonu kullanıcılarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Vodafone bu ihtiyaçlar doğrultusunda, kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunmak için mobil internet paketleri oluşturmuştur. Bu internet paketleri gerek fiyat konusunda gerek ise kota konusunda oldukça verimlidir. Vodafone internet paketlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler kullanıcın isteklerine karşılık oluşturulmuştur. Paketler arasında en çok tercih edilen paket vodafone günlük internet paketi olmuştur.

Vodafone günlük internet nedir ve kotası ne kadardır?

Vodafone günlük internet kullanıcıların günlük ve kısa süreli işlemlerini gerçekleştirmesi için oluşturulmuş bir avantaj paketidir. Fiyatı oldukça uygun kotası tatmin edicidir. Günlük internet kotası 150 Mb’dir. Vodafone günlük internet kampanyasını tekrar etmeyen paketler adı altında oluşturmuştur. Tekrar etmeyen paketler vodafone kullanıcılarına uygun fiyatlardan sunulmaktadır.

Vodafone günlük ücreti nedir nasıl yapılır?

Bu avantajlı pakete katılmak için, kullanmakta olunan cep telefonundan mesaj yazma bölümüne gelinip, GUNLUK 150 yazılıp, 3636’ya gönderilmelidir. Yaklaşık olarak bir dakika gibi bir sürede onay mesajı gelmektedir. Mesajı onayladıktan sonra internet paketi kullanılmaya başlanılır. Günlük internet paketi yapıldıktan sonra, kalan kullanımları öğrenmek için, KALAN yazılıp 3636’ya kısa mesaj gönderilir. Bu mesajın ardından pakette kalan kota miktarı kısa mesaj yolu ile kullanılmakta olan cep telefonuna gelmektedir. Günlük internet paketine katılmak için veya kota sorgulamak için gönderilen kısa mesajlardan herhangi bir işletim ücreti alınmaz. Gönderilen kısa mesajlar tamamıyla ücretsizdir. Bu paketin fiyatı 2 Türk Lirası’dır. Fiyatı oldukça uygun olduğu için vodafone müşterileri tarafından büyük rağbete uğramaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 13 Nisan 2018 - 18:08

Internetim varken gunubirlik kullanilmiyi nasıl yapabilirim önceden kullanabiliyodum lutfen yardım ederseniz sevinirim