Vodafone Hemen İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Hemen İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Vodafone Hemen İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünün yeni başlattığı paketlerden biri olan hemen internet paketi ile sizlerde 1GB internet paketini çok uygun fiyattan hattınıza tanımlayabilir ve kısa sürede internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bugün ise Vodafone’un yeni paketi olan ve birçok kişinin çok sıkça kullandığı hemen internet paketinde merak ettiğiniz bazı sorulara hep birlikte değineceğiz. Vodafone hemen internet paketi nasıl yapılır? Vodafone hemen internet paketini sizlerde yapabilmek için HEMEN INTERNET yazıp 3636’a kısa mesaj göndererek sadece 9TL karşılığında 1GB internet paketini hattınıza 30 günlük karşılığında tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Vodafone hemen internet paketini daha hızlı bir şekilde satın almak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını giriş yaparak buradan Paketler > İnternet paketleri > Hemen İnternet paketleri kısmından hattınıza Vodafone hemen internet paketini hızlıca tanımlayabilirsiniz. Vodafone hemen internet paketi hattınıza tanımlandıktan sonra bir sonraki ay otomatik olarak yenilenmez ve sistem tarafından süresi dolduğu takdirde iptal edilir. Peki, o halde Vodafone yanımda internet paketi nasıl iptal edilir?

Vodafone Hemen İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

  • Data paketi olarak kabul edilmekte olan Vodafone hemen internet paketini daha hızlı bir şekilde iptal edebilmek için ilk etapta *7000# arayıp ardından 2 – 4 – 1 adımlarını takip ederek buradan hattınıza tanımlı olan Vodafone hemen internet paketini iptal edebilirsiniz.
  • Şayet bu yöntemde işe yaramaz ise sizlerde hemen internet paketini iptal edebilmek adına *3636# yaparak buradan 3 ve ardından 1’i tuşlayıp ilgili paketin sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Vodafone’da paket iptalini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek adına sizlerde Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanarak bu paketinizi ve diğer yaptırmak istediğiniz işlemleri müşteri temsilcisiyle birlikte iptal ettirebilirsiniz.

Vodafone hemen 1GB internet paketleri hakkında merak ettiğiniz bizlere ileterek kısa sürede çözümlere ulaşabilirsiniz. Bu paketin toplam ücreti 9TL olup 30 gün boyunca hattınıza tanımlanır. Toplam kullanım limiti 1024MB’dir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan