Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet
Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone’un yeni sistemlerinden olan Vodafone İnternet Avcıları uygulamasıyla günlük 10GB’a kadar bedava internet kazanmak istemez misiniz? Vodafone operatöründe geçtiğimiz aylarda yayımlanmış olan uygulamalardan Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını daha önceden indirmediyseniz şimdi indirmenin tam zamanı. Vodafone İnternet Avcıları uygulamasıyla sizlerde günlük 10GB’a kadar hatta 100GB’a kadar bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Sadece Vodafone abonelerinin faydalanabileceği bu kampanyadan birçok kişi günlük olarak 10GB’a kadar bedava internet kazanmaktadır. Bunu zaten sizlerde sosyal medya da görmüşsünüz. Peki, Vodafone İnternet Avcıları bedava internet paketi nasıl yapılır? Vodafone bedava internet konusunda oldukça gelişmiş olup ve yeni gelişmelerini büyük bir hızla sürdürmektedir. Geçtiğimiz günlerde Vodafone Bana Ne Var Çark bedava internet sayesinde birçok abone her hafta yeni bedava internet kazanmaktadır. Bununla beraber Vodafone İnternet Avcıları bedava internet kampanyası yayınlanarak birçok abone çevresinde bulunan BİT’leri toplayarak yeni bedava internet paketlerine sahip olmaktadır. 2018 yılına girerken birçok abone internetsiz kalmasın diye yeni kampanya düzenlemiş olan Vodafone’da Vodafone İnternet Avcıları bedava internet paketi için bu uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 26 yaş altı olmanız ve telefonunuzun GPS özelliğinin çalıştığından emin olunuz.

Vodafone İnternet Avcıları Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone İnternet Avcıları bedava internet paketinin nasıl yapılacağına geçmeden önce çok sık sorulardan olan Vodafone İnternet Avcıları hilesi hakkında bazı açıklamalar yapma gereği duydum. İnternette Vodafone İnternet Avcıları hilesi konusunda birçok video yayınlanmaktadır, ilk etapta bu tür videolara itibar etmemenizi tavsiye ederim. Vodafone operatörü bu tür hilelere karşı olup hile kullanarak başarı elde etmeyi hedefleyen kişiler elde etmiş olduğu puanları geri almaktadır. Vodafone İnternet Avcıları bedava internet yapabilmek için sizlerde tek yapmanız gereken Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirip telefonunuzun GPS özelliğini açarak çevrenizdeki Bit’leri yakalamak yeterlidir.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Gelelim en mühim olan konumuza, toplamda 1 saat geçerli olan 1GB hediye internet, 6 saat geçerli olan 1GB hediye internet ve 1 gün boyunca geçerli olan 1GB hediye internet paketlerini bu uygulama sayesinde kazanabilirsiniz. Hatta çok Bit toplarsanız ise bunu 100GB+ üzeri internet paketi de yapabilirsiniz. Vodafone İnternet Avcıları bedava internet için, Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını Google Play’den ya da App Store direk olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulamaya Vodafone telefon numaranız ve şifrenizle giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra telefonunuzun GPS özelliğini aktif ederek çevrenizde yer alan Bit’leri toplayarak puan elde ediniz. Elde etmiş olduğunuz Bit’leri dönüştürerek hediye internet paketlerini satın alabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone operatörü 15 Aralık 2017 tarihinde düzenlemiş olduğu kampanya ile beraber Vodafone bayiilerinin çevrelerinde birçok bit yayınlamıştır. Bu bitler 10GB bedava internet paketi vermekteydi. Umarım ilerleyen günlerde yeniden 10GB Vodafone İnternet Avcıları bedava internet paketi kampanyası düzenlenir. Şuan bitler ile alabileceğiniz internet paketlerini görebilmek için sizlerde Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 26 Şubat 2018 - 14:41

1tlye nasil internet alirim

    Göksu Polat - 6 Mart 2018 - 19:44

    Merhabalar efendim, 1TL karşılığında Vodafone’da günlük internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.