Vodafone İnternet Avcıları Nedir?

Vodafone İnternet Avcıları Nedir?
Vodafone İnternet Avcıları Nedir?

Dünya üzerinde en fazla kullanıma sahip olan ve birçok ülkede oldukça fazla tercih edilen Vodafone operatörünün yeni bir uygulaması olan Vodafone İnternet Avcıları hakkında bugün sizlere bilgiler sunacağız. Tamamen Vodafone tarafından oluşturulmuş olan ve birçok operatörün örnek alabileceği davranışlardan olan Vodafone İnternet Avcıları uygulaması sayesinde sizlerde Vodafone tarafından sunulmakta olan çeşitli hediyelerden faydalanabilirsiniz. Vodafone’dan bedava iPhone’dan tutun dilediğiniz kadar konuşma paketi hatta birçok data paketine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Peki, Vodafone İnternet Avcıları nedir ve ne işe yarar? Vodafone’un tasarlamış olduğu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirerek çevrenizde bulunmakta olan belli başlı noktalara giderek burada yer alan BİTleri toplamanız yeterli olacaktır. Vodafone İnternet Avcıları uygulamasından toplayacağınız BİT’ler ile birlikte birçok çekilişe katılabilir veya internet paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması Nereden İndirebilirim?

Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemeniz gerekmektedir, bunun için Android kullanıcılar Google Play üzerinden Vodafone İnternet Avcıları adlı uygulamayı bulup mobil cihazlarına yükleyebilirler. Aynı şekilde İOS kullanıcıları App Store üzerinden Vodafone İnternet Avcıları adlı uygulamayı bulup İOS işletim sistemli cihazlarına indirebilirler. Dileyen arkadaşlar alt kısımda paylaşacağımız link üzerinden Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını direk olarak indirebilirler.

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirdikten sonra ilk etapta kullanım koşullarını kabul etmeniz gerekmektedir, bundan sonra ise Veri Kullanımı İzni adlı bir adet izin istenmektedir. Bunu da izin ver diyerek Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk kısımda yer alan gereken izinleri verdikten sonra Vodafone uygulaması sizden telefon numaranızı ve Vodafone şifrenizi istemektedir. Vodafone numaranızı ve şifrenizi kullanarak uygulama giriş yapınız. Karşınıza sizlere en yakın olan bitleri bulacaksınız ve bu bitlerden herhangi birini açınız ve siyah ekran üzerinden BİT avlayıp gereken BİT’leri toplamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Bit İle Neler Yapabilirim?

Vodafone BİT uygulamasını kullanmanız durumunda toplamış olduğunuz BİT puanlarınızı kullanarak hediye internet alabilirsiniz. Bunun haricinde 30.000 adet BİT avcısı olan aboneler Vodafone tarafından iPhone 7 Plus 128 GB cihaz sahibi olabileceklerdir. Lakin bu kampanyadan faydalanabilmek için 26 yaş altı olmanız gerekmektedir. Vodafone BİT uygulamasını kullanabilmek için illaki Vodafone’lu olmanıza gerek yoktur. Turkcell ve Türk Telekom aboneleri de Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirerek BİT toplayıp iPhone 7 Plus çekilişe rahatlıkla katılabilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan