Vodafone Kapsama Avı Bedava internet Kampanyası

Vodafone Kapsama Avı Bedava internet Kampanyası
Vodafone Kapsama Avı Bedava internet Kampanyası

2018 yılının bitmesine kısa bir süre varken Vodafone operatöründen yeni bir kampanya daha geldi. Sadece Vodafone kullanıcılarının faydalanabileceği Vodafone Kapsama Avı bedava internet paketi kampanyası ile beraber sizlerde artık 4.5GB bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Evet, yanlış okumadınız 4.5GB limitindeki internet paketini kazanmak için hemen sizlerde Vodafone’un yeni düzenlediği Kapsama Avı kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Kapsama Avı bedava internet kampanyası için ilk etapta mobil cihazlarınızdan Vodafone Yanımda uygulamasını indirip uygulamaya giriş yapınız. Uygulamanın son sürüm olduğundan emin olunuz, kullanmış olduğunuz Vodafone Yanımda uygulaması son sürüm ise Kapsama Avı kampanyasına katılabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Vodafone Kapsama Avı hediyesi sadece 6 saatlik veya 1 gün boyunca geçerli oluyor. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin süresi sadece sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Peki, Vodafone Kapsama Avı kampanyası nasıl yapılır?

Vodafone Kapsama Avı Hediye İnternet

Vodafone operatörünün yeni kampanyasından olan Kapsama Avı kampanyasından toplamda günlük veya 6 saatlik bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Daha önceden paylaştığımız Vodafone bedava internet paketlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. 15 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapınız.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Kapsama Avı kampanyasını zaten göreceksiniz. Kapsama Avı kampanyasının amacı ve kuralı şudur; Uygulamaya konum izni verdikten sonra size yakın olan bir yeri işaretliyorsunuz, eğer ki işaretlediğiniz yerde 4.5G internet çekmiyor ise otomatik olarak hattınıza bedava internet paketi tanımlanıyor.

Paketin tanımlanıp tanımlanmadığını sistem üzerinden görebilirsiniz.

Vodafone Kapsama Avı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Kapsama Avı bedava internet paketinin tek amacı 4.5G’nin çekmediği yerleri tahmin etmektir. Vodafone gibi büyük operatörde 4.5G’nin çekmeyen bölgelerini bulmak bir hayli sizler için zor olacaktır sürekli denemeler yaparak 4.5G’nin çekmediği yerleri keşfettiğiniz takdirde ise Vodafone bu durum için sizlere hediye internet paketi vermektedir. Vodafone Yanımda uygulaması, ‘4.5G yoksa 4.5GB var’ sekmesi üzerinden kampanyaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için S yazıp 7000’e kısa mesajla uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Üst kısımda da bahsettiğimiz gibi uygulamanın mutlaka son sürüm olması gerekmektedir. Kampanya sizde gözüküyor ise konum izni yani GPS izni verdikten sonra kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya Şartları Nelerdir?

  • Vodafone Kapsama Avı kampanyasından sadece 4.5G uyumlu hatta sahip olan Vodafone’lu bütün kullanıcılar faydalanabilirler.
  • Kampanyanın toplam geçerlilik süresi 15 Eylül 2018 tarihidir yani süreye kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

2018 yılında Vodafone hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşabilir veya sitemizde diğer yazılara göz atarak daha fazla bilgilenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

keziban - 16 Nisan 2019 - 18:20

Dk nasil kazanirim

muharrem - 10 Nisan 2019 - 14:45

vodafone kampanyası 2019 gelmedi