Vodafone Karakartal 3GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Karakartal 3GB Kampanyası Nasıl Yapılır?
Vodafone Karakartal 3GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone bireysel müşterilerinin en fazla kazanmış olduğu kampanyalardan biri olan Karakartal 3GB kampanyası sayesinde sizlerde 3GB interneti sadece 3TL veya 5TL karşılığında kazanın. Ayda sadece 1 kereliğine mahsus olmak suretiyle yapabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız hattınızda minimum 3TL veya 5TL olmak suretiyle daha fazla TL’nin olması gerekmektedir. Peki, Vodafone Karakartal 3GB nasıl yapılır? Hattınızda yeteri kadar TL var ise telefonunuzun SMS bölümünden 1903’e KARAKARTAL yazıp gönderin. Daha sonrasında KARAKARTAL’a abone olduktan sonra Karakartal için hangi paketi almak istiyorsanız BJK1 yazıp 1903’e tekrardan gönderiniz. Bu süreçten sonra 48 saate kadar tanımlanacak olan Karakartal 3GB internet paketi hattınıza tanımlandıktan sonra kullanabilirsiniz. Paketin hattınıza tanımlanıp tanımlanmadığını öğrenmek istiyorsanız OZET yazıp 7000’e gönderiniz. Alt kısımda da Karakartal 12GB kampanyasının nasıl yapılacağına dair bilgiler verdik.

Bedava Karakartal 3GB Nasıl Yapılır?

Vodafone Karakartal 3GB paketini yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. KARAKARTAL yaz 1903’e gönder.
  2. BJK3 yazıp 1903’e gönder.

Ve son olarak kampanya şartları aşağıdaki gibidir.

  • Kampanyaya katıldıktan sonra 24 ila 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanacak olan interneti kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan sadece hattında 3TL veya 5TL üzeri olan aboneler faydalanabilmektedir.
  • Karakartal 3GB paketini yapabilmek için hattınızın Vodafone olması gerekmektedir.
  • Karakartal 3GB paketini sadece ayda 1 kereliğine yapabilirsiniz.

KaraKartal 12 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İsteyen aboneler 3GB yerine 12GB internet paketini de yapabilirler, 19 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız arkadaşlarınızı bu kampanyaya dahil etmeniz suretiyle kazanacağınız internet paketinin limiti de artar. Arkadaşlarınızı kampanyaya davet edebilmek için TRANSFER yazıp NUMARASINI ekleyio 1903’e göndermeniz durumunda sizlerde arkadaşlarınızı bu kampanyaya dahil etmeniz durumunda kazanacağınız internet paketinin limitini arttırabilirsiniz.

Karakartal Nasıl İptal Edilir?

Vodafone BJK aboneliklerinizi iptal etmediğiniz sürece her ay yenileceğini unutmayın, yani her ay sizden TL kesintisi yapar ve paketi otomatik olarak yeniler. Bu kampanyadan tekrardan faydalanmak istemiyorsanız mutlaka paketi iptal edebilmek için IPTAL BJK yazıp 1903’e kısa mesaj gönderip paketinizi direk olarak iptal etmeniz mümkün.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Onur - 21 Nisan 2019 - 12:32

Cok guzel