Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası
Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Dijital bağlantılı yaşam bireyler için kolay ve de erişilebilir olmayı hedefleyen Vodafone, Vodafone Faturasızlar için geliştirdiği ve Türkiye üzerinde bir ilk olmuş olan ‘Konuştuğunca İnternet Tarifeleri’ ile Vodafone abonelerine konuştukları kadar internet kazandırmaktadır. Vodafone ‘un bu yeni kampanyasıyla hafta içi konuşmaya harcadıkları dakika kadar interneti; hafta sonu tarifelerine ek olacak şekilde kazanan Vodafone Faturasızlar; aynı bütçe içinde de saatlerce internet kullanabilme avantajına sahip oluyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesinde liderlik etme amacı ile faaliyet gösteriyor olan Vodafone, faturasız aboneler için sürekli kazandıran teklifler sunmaya devam etmektedir. Türkiye’de ilk kez Vodafone kuruluşu tarafından sunulmuş olan ‘Konuştuğunca İnternet Tarifeleriyle hafta içi konuştukları ve harcadıkları dakika kadar interneti, hafta sonu tarifelerine ek olarak kazanmış olan Vodafone Faturasızlar, bu amaçla bütçelerini aşmadan da saatlerce internet kullanabileceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Tarifeleri

Vodafone Faturasız hatlara yönelik Konuştuğunca İnternet Tarifeleri 19 TL’den başlayan fiyatlar ile üç ayrı tarife halinde sunulmaktadır. Buna göre, Konuştuğunca İnternet S Tarifesi olan 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internetli, Konuştuğunca İnternet M Tarifesi olan 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internetli, Konuştuğunca İnternet L Tarifesiyse 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB interneti içeriğinde içermektedir. Tarifelerde bulunan normal GB’ların üzerine, “Konuştuğunca İnternet Kazanma” özelliği ile tarifelerin içeriklerine ek olarak sunuluyor. Bu yeni tarifelerden yararlanmak için tüm kullanıcıların Vodafone şubelerini ziyaret ederek numaralarını taşımaları veya 0850 542 0 542 numaralı telefonu aramaları da yeterli olmaktadır.

Ayrıca daha önceden paylaşmış olduğumuz konulardan biri olan Numara Taşıdıktan Sonra Tekrar Taşıma Süresi başlıklı yazımıza da göz atarak buradan tekrardan numara taşıma sürenizin tekrardan ne kadar süre geçtikten sonra tekrar aktif olabileceğine dair önemli bilgiler verdik. Sizlerde bu yazımızı okuyup daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz bunun haricinde Kampanyalar kategorimize göz atarak buradan da kampanya hakkında yeni bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 30 Mart 2018 - 13:09

12 Ay mi geçerli sadece Konustugunca internet tarifesi 12 ay sonra +1 GB devre dışı mı kalıyor