Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır?
Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Bireysel faturasız hat kullanan Vodafone müşterileri bireysel faturasız hat kullanan diğer Vodafone müşterileri ile ihtiyaç anında iletişim kesintisinin önüne geçmek ya da hediye etmek için aralarında lira transferi yapabilir. Vodafone lira transfer işlemi www.vodafone.com.tr sayfasına girerek sağ üst köşede bulunan Online Self Servis’e Giriş menüsündeki Giriş Yapın butonuna tıklanır. Telefon Numarası hanesine transfer yapmak isteyen kişinin telefon numarası ve o kişiye özel şifre girilir. Ardından karşınıza çıkan TL İşlemlerim sekmesindeki Cep Lira Transfer butonuna tıklanarak transfer yapılacak kişiye ait telefon numarası ve transfer edilecek tutar girilerek transfer sağlanır. Vodafone Online Self Servis’ten yararlanmak için Online Self Servis’e kayıtlı olmak gerekir. Lira transfer etmek isteyen faturasız vodafone hatlılar kendi telefonlarından 7038 servisini arayarak transfer işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Ayrıyeten tercih edenler 542 ya da 0542 542 00 00 nolu Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak lira gönderme yapabilirler. Peki, Vodafone’da kontör gönderme nasıl yapılır? Vodafone’da Lira transferi nasıl yapılır?

Vodafone Lira Transfer İşlemleri Ücretli midir?

Vodafone lira transferi için 7038 nolu servisi aramak ya da Online Self Servis’e giriş ücretsizdir. Ancak transfer işlemi onaylandığı taktirde yapılan her gönderim işlemi için 40 kuruş olarak ücretlendirilir.

Vodafone Lira Transfer Limiti Ne Kadardır?

Tek seferde en az 1 lira en fazla 20 lira transfer yapılabilir. Aylık yapılabilecek transfer miktarı en fazla 100 liradır. Transfer işlemini sağlayabilmek için hesapta en az 6 lira olmalıdır.

Neden Vodafone Lira Transferi Yapamıyorum?

Vodafone lira transferi yapabilmek için en az 3 aylık Vodafone üyesi olma şartı vardır.

Sizlerde bu şekilde Vodafone operatöründe lira transfer işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, Vodafone operatöründe bir başka Vodafone numarasına çok rahat bir şekilde liralarınızı paylaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan