Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Anasayfa » Müşteri Hizmetleri » Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan

Vodafone’da diğer operatörlerde olduğu gibi müşteri hizmetlerine direk bağlanarak bütün sorunlarınızı tam yetkili kişiler ile birlikte çözebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda, hattınıza ait olan değişikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz mevcut olan yeni paketleriniz hakkında bilgiler alabilir, dilerseniz mevcut paketlerinizin iptalini çok rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her gün alt yapısına daha fazla güç katmakta olan Vodafone operatöründe sizlerde müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız 542 numarayı çevirmeniz yeterlidir. 542 numarasını çevirmeniz durumunda müşteri hizmetlerine direk bağlandınız da sizden 40 krş kadar bir ücret talep etmektedir yapacağınız görüşmelerin güvenlik sebeplerinden dolayı kayıt altına alınacağını unutmayınız. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için, 542 numarasını – 444 – 0 542 numarasını veya 7000’i arayıp müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Beklemeden Direk Nasıl Bağlanabilirim?

Vodafone müşteri hizmetlerine beklemeden direk bağlanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • 542 veya 444 0 542 veya 7000 numaralarından herhangi birini tuşlayınız. Ardından ana menüye bağlandıktan sonra 1 ve sonrasında 0 tuşlarını tuşlamanız yeterlidir.
  • 444 0 542’yi çeviriniz ve ardından ana menüye bağlandıktan sonra yani tanıtım konuşmasını geçtiğiniz vakit 0 tuşuna basınız ve ardından tekrardan 0 bastıktan sonra 3 numarayı tuşlayınız.

Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak ücretlidir, lakin bazı sorunlarınızı direk olarak ücretsiz olarak çözmek istiyorsanız bazı alternatif yolları deneyebilirsiniz. İlk olarak Vodafone Forum adresinden sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz, bu adres yeterli gelmiyor ise bu adresten yeterli bilgilere ulaşamıyorsanız yeni bir konu açmanız yeterlidir.

Vodafone Müşteri Temsilcisine Ulaşmanın Yolları

Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmanın yolları ise aşağıdaki listedeki gibidir.

  • Twitter üzerinden @VodafoneDestek adlı kişiye tweet atarak sorunuzu özetlemeniz durumunda sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Facebook sayfası üzerinden mesaj gönder seçeneğini kullanarak vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz daha hızlı olacaktır.
  • Son olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz adımları da takip ederek de iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (2)  • Vodafone’dan Vazgeçeceğim sizin müşteri hizmetlerimize bir türlü bağlanamıyorum teyp kaydından başka hiçbir şey yapamıyorsunuz bu kadar insanı Sinir etmekten başka bir şey yok Direk bi Numaranız yok mu kardeşim 99 dan itibaren Vodafoneluyum ama bu yüzden sizlerden ayrılacağım hiçbir şeyimiz sizlerle halledemiyorum Vodafoneluyum pişmanım bana dönmenizi istiyorum lütfen rica ediyorum sizden

  • telefonum evimde çekmiyor binanın önüne daire yapıldı diye çekmeyebiliri dedim ama diğer komşularında aynı sorunu olduğunu söylediler nasıl olurda isatnbul gibi hemde vodofone merkezi bizlere yakınken çekiş gücü düşük vodofone internet alamıyorum eve onun yüzün da kaç senedir kullanıcısı olduğum için başka hatlara geçmek istemiyorum yardımcı olabilirmisinz bu konuda

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası