Vodafone Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası
Vodafone Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Farklı bir paket düzeni ile karşımıza gelen Vodafone operatörünün yeni düzenlediği paketlerden olan Vodafone Pass sayesinde ilk ay 4GB bedava internet paketinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Sadece Vodafone RED için geçerli olan Vodafone Pass ile beraber birçok Vodafone kullanıcısı en fazla kullandığı uygulamalar için herhangi bir internet ücreti ödemeden kullanabilmektedir. Kısacası örnek verecek olursak Vodafone Pass ile beraber örneğin WhatsApp uygulamasını kullanmanız durumunda herhangi bir internet paketi harcamazsınız. Bununla beraber diğer Facebook – Twitter gibi sosyal medya uygulamaları da internet paketlerinizi bitirmez. Ayrıca Vodafone Pass ile beraber birçok paketi indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Vodafone Red Pass kullanıcıları çok uygun fiyattan çok ucuz fiyattan internet paketlerine sahip olmaktadır. 2018 yılında Vodafone Pass paketleri ile beraber birçok Vodafone kullanıcısı 10GB, 15GB, 20GB internet paketleri seçenekleri ile beraber doyasıya internete girmeye devam etmektedir. Vodafone Pass paketleri kendi içerisinde farklı gruplara ayrılmaktadır, içerdiği internet paketi limitine göre ve paket içeriğine göre de fiyatlandırılması tamamen farklıdır. Ayrıca Vodafone Pass paketlerini dilerseniz hemen iptal edebilme şansınız da bulunmaktadır.

Vodafone Pass internet paketleri ile beraber sizlerde daha uygun fiyattan internete girerken sevdiğiniz uygulamaların internet paketinizin çabuk bitirmesine izin vermeyin. Bununla beraber Vodafone bedava internet kampanyalarından olan ilk ay 4GB hediye internet paketini şimdiden kullanmaya hazır olun. Şimdi gelelim, Vodafone Pass internet paketleri nasıl yapılır konusuna.

Vodafone Pass İnternet Paketlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Vodafone pass internet paketleri bilindiği üzerine 10GB, 15GB, 20GB internet paketlerinden oluşmaktadır. Bu paketlerden herhangi birini seçerek ve aylık ödeme yaparak sizlerde birçok uygulama kullanırken internet paketinizin bitmesinin önüne geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vodafone Red Pass tarifelerinden herhangi birini satın almanız gerekmektedir.

Vodafone Pass 10GB İnternet Paketi
Bu internet paketini yapabilmek için ilk etapta 55TL ödemeniz gerekmektedir. Paketin içeriği şu şekildedir; her yöne 1.000 dakika konuşma paketi, 1000 SMS ve 11GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Bununla beraber iki ay boyunca Vodafone Pass 10GB’lık paketinizden ücretsiz müzik dinlerken WhatsApp uygulamasıyla Facebook uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Pass 15GB İnternet Paketi
Bu paketin içeriği diğer paketlerden farklı olup toplamda 2.000 dakika konuşma paketine sahiptir. Toplamda 1.000 SMS ile beraber 17GB internet paketine sadece 70TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Vodafone Pass 15GB internet paketi diğer paketlerden farklıdır.

Vodafone Pass 20GB İnternet Paketi
İnternet paketim hiçbir zaman bitmesin diyenler için bu paket tam aranılan paketlerden biridir. Vodafone kullanıcıları mutlu edecek olan Vodafone Pass 20GB internet paketi ile beraber sizlerde aylık 90TL ödeyerek 22GB internet paketine sahip olurken bununla beraber Vodafone’lular ile beraber sınırsız konuşma paketine sahip olacaksınız. Bununla beraber her yöne toplamda 4.000 konuşma paketini kullanırken 1.000 SMS paketine de sahip olabileceksiniz.

Vodafone Pass Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzerine Vodafone Pass paketleri bedava internet paketleriyle bilinmektedir. Vodafone Pass tarifesini seçen yeni gelen müşteriler ilk ay 4GB hediye internet paketi kazanmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken Vodafone’un kendi internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra diğer operatörlerde bulunan numaralarınızı Vodafone’a taşıdıktan sonra ve seçmiş olduğunuz paketi kullanmanız durumunda otomatik olarak 4GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Pass Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Pass paketini iptal edebilmek oldukça kolaydır bunun için tek yapmanız gereken hemen Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda Pass internet paketlerini kısa sürede iptal edebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone pass internet paketlerinden kalan kullanım detaylarınızı OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz durumunda Pass paketlerinden kalan kullanım detaylarınızı görebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan