Vodafone – Turkcell – Türk Telekom Bedava SMS

Vodafone – Turkcell – Türk Telekom Bedava SMS
Vodafone – Turkcell – Türk Telekom Bedava SMS

Günümüzde her operatör kendi abonelerini memnun etmek için birçok kampanya düzenlemeye devam etmektedir,  bundan dolayı bugün ülkemizde yer alan üç büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörüne ait yeni bedava sms kampanyalarından bahsedeceğim. Teknolojinin gelişmesiyle artık ülkemizde SMS’ler bir yere kadar gelebildi ondan sonrasını SMS görevini WhatsApp uygulaması üstlenmiş durumda. SMS’ler artık mevcut kullanmış olduğumuz paketlerin yanı sıra bizlere ek olarak verilen ikramlar olarak tabir edebiliriz. Bugün ise Turkcell operatöründe sıkça ihtiyaç duyulmakta olan Turkcell bedava sms konumuz sayesinde sizlerde bedava sms kazanabilirsiniz, bu kampanyadan sadece Turkcell değil bunun haricinde Vodafone ve Türk Telekom aboneleri de bedava sms kazanabilecektir. İsterseniz şimdi sizlerle birlikte sırayla bütün operatörlerin sunduğu bedava sms kampanyalarına göz atalım ne dersiniz?

Turkcell Bedava SMS

Ülkemizde mobil abone sayısına en fazla sahip olan Turkcell operatöründen bedava sms yani bedava mesajlaşma paketi almak istiyorsanız geçtiğimiz bugün paylamış olduğumuz Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2017 kampanyasına göz atabilirsiniz. Buradan sizlere rast olarak gelecek olan herhangi bir paket sonucunda hediyeler kazanabilirsiniz. Şimdi sırayla Turkcell’e ait olan bedava sms paketlerine bakalım.

[paket baslik=”Turkcell Evet SMS Kampanyası” icon=”https://bilgitoplulugu.org/wp-content/uploads/2017/04/turkcell-sms-kampanyasi1.png” durum=”1″]Turkcell’in en fazla kullanılan kampanyalarından biridir, bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız hemen telefonunuz mesaj kısmını açıp Evet SMS yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Bu işlem sonucunda hattınıza 100 ila 250 adet arasında değişen sms paketi tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan mesajlaşma paketi ücretsizdir. Bu paketi sadece bir kereliğine mahsus olarak yapabilirsiniz.[/paket]

[paket baslik=”Turkcell SELAM Kampanyası” icon=”https://bilgitoplulugu.org/wp-content/uploads/2017/04/turkcell-sms-kampanyasi.png” durum=”1″]Turkcell bedava SMS kazanmanın bir diğer yolu ise tanışma paketlerini kullanmak yeterli olacaktır. Turkcell yeni gelen abonelerine birçok kampanya sunmaktadır hattınız yeni ise sizde bu kampanyadan bedava mesajlaşma paketi kazanabilirsiniz. 2222 adresine sizlerde Selam yazıp göndermeniz durumunda hattınıza ücretsiz paketin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.[/paket]

[paket baslik=”Turkcell SURPRİZ Kampanyası” icon=”https://bilgitoplulugu.org/wp-content/uploads/2017/04/turkcell-sms-kampanyasi2.png” durum=”1″]Turkcell abonelerinin sürekli olarak kullandığı bir diğer kampanya ise sürpriz kampanyasıdır. Bu kampanyadan daha önceden hiç faydalanmadıysanız SURPRİZ yazıp 2222’ye göndererek bedava SMS paketi kazanabilir ve sizlerde bol bol mesajlaşma paketleri elde edebilirsiniz.[/paket]

Vodafone Bedava SMS

2017 yılında bedava sms konusunda oldukça başarılı olan Vodafone operatörü kendi aboneleri için sıkça vodafone bedava sms kampanyası düzenlendiği görülmüştür. Kullanmış olduğunuz hattınız Vodafone ise sizlerde bedava mesaj paketleri kazanabilirsiniz, aylık 300 adet ve günlük 10 adet bedava sms hakkı vermekte olan Vodafone operatöründen sizlerde kazanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

  1. Numaranız Vodafone operatöründe ise ilk etapta bilgisayarınızdan vodafone.com.tr adresine gidiniz. Buradan sağ üst köşedeki giriş kısmını kullanarak sisteme giriş yapınız.
    • Sizden istenilen şifreyi öğrenebilmek için S yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  2. Giriş yaptıktan sonra servisler kısmında bulunan mesajlaşma bölümüne tıklayınız.
  3. Karşınıza 2 adet kutu gelecektir, buradan kime SMS gönderecekseniz o kişinin telefon numarasını yazınız ve diğer kutuya ise mesajınızı yazıp gönder işaretine tıklayıp karşı tarafa ücretsiz sms gönderebilirsiniz.

Not: Aynı işlemi Google Play veya App Store üzerinden indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasından da yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava SMS paketlerinden faydalanmak için ilk olarak deneme paketlerini kullanmanız yeterli olacak gibi gözükmektedir. Türk Telekom operatörü yeni gelen abonelerine deneme kampanyalarını sürekli olarak sürdürmektedir, sizlerde Türk Telekom’dan sms kazanmak istiyorsanız hemen DENEME yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sonucunda Türk Telekom operatöründe 500 dakika, 500 adet sms hakkı ve 500MB kadar bedava internet kazanmış olacaksınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 30 Haziran 2018 - 22:32

Vodafone SMS transfer nasıl yapabilirim

    Sercan Balta - 3 Temmuz 2018 - 01:43

    Merhaba efendim, Vodafone operatöründe maalesef ki bir başka kişiye SMS hakkınızı transfer edemezsiniz. Hattınız da tanımlı olan SMS paketlerini sadece sizler kullanabilirsiniz, kullandığınız sms paketinin kullanım şartlarında zaten bir başka kişiye transfer edilemeyeceği yazmaktadır.