Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube Paketi
Vodafone Vadi Benim Sınırsız Youtube Paketi

Sınırsız denilince akıllara ilk gelen operatör Vodafone operatöründe sizlerde sınırsız Youtube paketini yaparak dilediğiniz kadar Youtube’da dolaşın. Vodafone FreeZone kullanıcıları oldukça şanslı, VadiBenim 5’TE 5 kampanyasıyla beraber artık birçok Vodafone FreeZone kullanıcıları birçok paketten faydalanabildiği gibi Vodafone sınırsız Youtube paketinden faydalanabilmektedir. Son zamanlarda diğer operatörlere nazaran daha farklı bir kampanya yapmakta olan Vodafone ile sizlerde sınırsız Youtube paketini kullanmanız durumunda, normal internet paketiniz olmasa bile Youtube’dan videolar izleyebilirsiniz.

Mevcut internet paketiniz varsa da Youtube’a her girişiniz Vodafone sınırsız Youtube internet paketinden harcamalar yapılır. #VadiBenim kampanyası sayesinde sizlerin de hayatı daha kolay bir hale bürünecek. Peki, Vodafone sınırsız Youtube paketi nasıl yapılır? Bu paket her zaman olduğu gibi faturalı ve faturasız kullanıcılar olmak üzere ayrılmaktadır. Bunun için sizlerde aşağıdaki tabloya göz atarak Vodafone’un yeni sınırsız Youtube paketi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vodafone bedava internet yazımız sayesinde Vodafone’un çeşitli bedava internet paketlerini sizlerde deneyerek mobil cihazlarından ücretsiz olarak internete erişim sağlayın.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketi sadece Vodafone FreeZone kullanıcıları yapabilmektedir, sizlerde Vodafone FreeZone’lu olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. #VadiBenim kampanyasıyla bilinmekte olan Vodafone sınırsız Youtube paketi faturasız hatlarda günde sadece 1 saat boyunca kullanılabilmektedir. Vodafone FreeZone’lu faturalı kullanıcılar ise herhangi bir zaman dilimine takılmadan sınırsız Youtube’un keyfini çıkarmaktadır.

Vodafone sınırsız Youtube paketini yapabilmek adına ilk etapta Vodafone FreeZone’lu olmanız gerekmekte daha sonrasında 5’te 5 Paketleri’ne abone olmanız gerekmektedir.

Faturasız Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

 • Aşağıda yer alan detaylar sadece Vodafone FreeZone’lu faturasız kullanıcılar için geçerlidir.
 • 5’te 5 standart paketinin toplam 30 günlük yani aylık fiyatı 9 Türk Lirası’dır. Bu fiyata KDV dâhildir.
 • Vodafone FreeZone’lu faturasız kullanıcılar Vodafone sınırsız Youtube kampanyasından günde sadece 1 saat boyunca faydalanabilirler.
 • Kampanyaya katılan faturasız kullanıcılar otomatik olarak 10 TL hediye ininal kart hediyesi kazanmaktadır.
 • Bunun haricinde Vodafone ile Hepsiburada alışveriş sitesinin yaptığı anlaşma ile beraberinde oyun ekipmanları kategorisinde indirimler kazanabilirsiniz.
 • Sınırsız Youtube paketine katılmak için OYUN yazıp 3636’ya göndermeniz yeterlidir. Daha sonrasında sizden tekrar bir onay mesajı isteyecektir, gelen mesaja da onay vermeniz durumunda bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturalı Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

 • Aşağıda yer alan kampanya detayları sadece faturalı Vodafone FreeZone kullanıcıları için geçerlidir.
 • 5’te 5 standart paketinin toplam 30 günlük yani aylık fiyatı 18 Türk Lirası’dır. Bu fiyata da KDV dâhildir.
 • Bu paket sayesinde internet paketi yemeyen Youtube internet paketine sahip olabilirsiniz.
 • OYUN EKSTRA yazıp 3636’ya göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra sizden onaylamanızı isteyecek bir mesaj daha gelecektir, bu mesajı SMS ile onaylayarak bu pakete sahip olabilirsiniz.
 • Toplamda her Vodafone FreeZone kullanıcısı bu kampanyadan 10TL ininal kart puanı kazanacaktır.

Vodafone FreeZone’luyum Başka Kampanya Var Mı?

Bilindiği üzerine ülkemizde bedava internet konusunda oldukça iddialı olan operatörler arasında Vodafone operatörü de yerini almış durumda. Her ay bütün abonelerine ücretsiz hediye internet gönderimi yapan Vodafone ile sizlerde FreeZone’luysanız başka kampanyadan elbette faydalanabilirsiniz. Vodafone FreeZone kampanyalarından faydalanmak için daha önceden paylaşmış olduğumuz Vodafone İnternet Avcıları adlı kampanyamız sayesinde birçok paketi yeniden yapabilirsiniz. Bizleri sürekli olarak takip eden bütün Vodafone aboneleri her ay ve her hafta birçok Vodafone paketinden ilk önce faydalanmaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan