Vodafone Vodem Nedir? Nasıl Alınır?

Vodafone Vodem Nedir? Nasıl Alınır?
Vodafone Vodem Nedir? Nasıl Alınır?

Vodafone operatörünün de yeni başlatmış olduğu hizmetlerden biri olan Vodafone Vodem ile sizlerde artık evinize kablosuz internet sağlayabileceksiniz. Aylık olarak ödeme yapabileceğiniz ve isteğinize göre internet limiti seçebileceğiniz Vodafone Vodem ile sizlerde evinizde kablosuz internetin tadını çıkarın. 12 aylık ve 24 aylık taahhütlü bir şekilde Vodafone Vodeme sahip olabilirsiniz, Aylık 30TLden başlayan Vodafone Vodem kampanyalarından faydalanmak için, hemen sizlerde vodafone.com.tr adresinden ya da Vodafone müşteri temsilcisine bağlanarak başvuruda bulunabilir. Ya da bana çok acil internet lazım diyorsanız da sizlerde Vodafone bayilerine giderek Vodafone Vodem sahibi olabilirsiniz. Vodafone Vodem ile istediğiniz yerden istediğiniz gibi internete bağlanmak için ilk etapta Vodafone Vodeme sahip olmanız gerekmektedir.

Vodafone Vodem cihazınızı Vodafone şubelerinden temin edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Vodafone Vodem nedir ve ne ise yarar? Vodafone Vodem 4.5G destekli olan bir adet taşınabilir modemdir. Batarya ile çalışabilen modem ile sizlerde istediğiniz yerden, istediğiniz kadar kullanıcıya şifrenizi paylaşarak birçok kişinin internetinize bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Vodafone Vodem cihanıza toplamda 10 kişiye kadar internet paylaşımınızı yapabilirsiniz. Vodafone Vodem cihazın kurulumu oldukça kolaydır, sadece sizlere verilen SIM Kartını Vodem cihanıza takip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone tarafından verilen Vodem cihazının toplam pil ömrü 6 saat olup pili bittiği vakit tekrardan kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Vodafone Vodem Cihazı Nasıl Şarj Edilir?

Temin etmiş olduğunuz cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz, kaliteli cihazlardan olan Vodafone Vodem cihazınızın toplam pil ömrü ortalama olarak 6 saattir. Açık olduğu sürece toplamda 6 saat kadar sorunsuzca kullanabileceğiniz Vodafone Vodem cihazınızı tekrardan şarj edebilmek için kutudan çıkan şarj adaptörünü prize takıp ve ardından giriş kısmını Vodeme takarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Ortalam 1 saat içerisinde %100 kapasiteye ulaşan Vodem ile internetin tadını çıkarın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan