Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye internet kazanmanın bir yöntemlerinden olan Vodafone Yanımda Bana Ne Var kampanyasından sizlerde hediye internetinizi almadıysanız bu yazımız sizler içindir. 2015 yılından beri farklı yöntemler ile hediye internet hizmeti sunmakta olan Vodafone’da her pazartesi günü sizlerde mobil cihazlarınızdan Vodafone Yanımda uygulaması aracılığıyla hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Peki, Vodafone yanımda nedir ve ne işe yarar? Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone operatörü tarafından sunulan online işlemler uygulamasıdır. Yani konuyu biraz daha sadeleştirecek olursak, Vodafone hattınızda yapmak istediğiniz işlemleri bu uygulama üzerinden rahatça yapabilirsiniz. TL yükleme, Vodafone paketlerini inceleme, Vodafone’a ait olan düzenlenen kampanyaları Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda hediye internet kampanyasından faydalanmak ve sizlerde Vodafone bana ne var kampanyasını yapmak istiyorsanız ilk etapta Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Vodafone bedava internet için bu uygulamayı indirmeniz durumunda Vodafone tarafından sunulan her pazartesi günü hediye internet paketlerinden birinin hattınıza tanımlanması sağlanmaktadır.

Vodafone Yanımda Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda hediye internet için, Vodafone uygulamasını indirmeniz gerekir bu uygulamayı Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip kurulmasını sağlayabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulama tamamen ücretsizdir ve Vodafone Yanımda hediye internet paketi ise tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz olarak hizmet veren Vodafone Yanımda uygulaması bilindiği üzerine 2017 Aralık görüntüsünü değiştirerek Bana Ne Var Çarkı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu durum bütün Vodafone aboneleri için daha iyi olduğunu söyleyebiliriz, Vodafone hediye çarkı sayesinde sizlerde eski Vodafone Yanımda’ya göre kat kat daha fazla hediye internet paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda bedava internet paketi için, yani yeni adıyla hediye çarkı için yine Vodafone Yanımda uygulamasını indirip her pazartesi sol menüden hediye çarkını kullanarak hediye internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone bana ne var kampanyası bilindiği gibi hediye çarkı sistemine dönüştü, önceden her pazartesi sadece dakika – sms ve çok az internet paketi imkanları sunulurken bu sefer hediye çarkı sayesinde çeşitler oldukça fazlalaştırıldı. Vodafone yanımda bana ne var kampanyasını kullanabilmek için her pazartesi gününü beklemeniz gerekmektedir, her pazartesi sizlerde Vodafone Yanımda uygulamasının aracılığıyla kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda, pazartesi günleri sizleri beklemektedir, bu yazıyı paylaşarak bütün Vodafone arkadaşlarınızın bu kampanyadan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan