Vodafone’da Ödemeli Nasıl Atılır?

Vodafone’da Ödemeli Nasıl Atılır?
Vodafone’da Ödemeli Nasıl Atılır?

Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmakta olan Vodafone’da ödemeli nasıl atılır? Vodafone operatöründe bilindiği gibi olası bir durumda lirası bitmiş olan kişilerin beni ara servisi kapsamında ödemeli alarak çağrı atmalarını sağlamaktadır. Beni Ara Servisi kapsamı ile Vodafone numaralarına kolaylıkla sizleri aramalarını istemek için bir bildirim yollamanız mümkün olmaktadır. Bu gibi durumlarda sizlerde Vodafone’da ödemeli arama işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek ayı zamanda kolay olmakta ve fazla zamanınızı almamaktadır. Vodafone Beni Ara Servisi kullanarak ödemeli çağrılar atmak istiyorsanız tek yapmanız gereken arayacağınız numaranın başına *149* eklemek kadar kolay olacaktır. Örnek bir numara girecek olursak *149*05XXXXX olarak ödemeli atmak istediğiniz numarayı belirtebilir ve anında karşı tarafı bilgilendirebilirsiniz. Bu işlem ile karşı tarafa bilgilendirmek amacı ile beni ara mesajı iletmiş olacaksınız.

Ödemeli Nasıl Atılır?

Vodafone operatöründe ödemeli arama atmak oldukça kolaydır, bunun için sadece ödemeli atmak istediğiniz numaranın başına bir kod eklemeniz yeterli olacaktır. Diğer operatörlere göre daha fazla kampanya ve ayrıcalık sunmakta olan Vodafone operatöründe ödemeli atabilmek için ilk olarak yapmanız gereken tuşlama *149* olması yeterlidir. Diğer operatörlerden farklı olan ödemeli atma yöntemi sayesinde sizlerde Vodafone üzerinden herhangi bir tanıdığınızın sizi aramasını bu şekilde sağlayabilirsiniz. Vodafone’da ödemeli atma seçeneği bu şekildedir, *149* yaptıktan sonra ilgili numarayı tuşlamanız yeterlidir. Tuşlama yaptıktan sonra numaranın başına sıfır koyup ardından ödemeli gönderme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Numaradan Ödemeli Atabilir Miyim?

Eminim birçok kişinin en büyük isteği özel numaradan ödemeli arama isteğidir. Vodafone operatöründe özel numara kullanarak herhangi bir kişiye özel numaradan ödemeli atabilmeniz mümkün değildir, ödemeli atabilmek ve o kişinin sizi aramasını sağlamak için numaranızın görünülür olması gerekmektedir.

Turkcell’den Vodafone’a Nasıl Ödemeli Atılır?

Farklı operatörden bir başka operatöre ödemeli atma işlemi şuan için maalesef ki geçerli değildir. Bu durum özellikle Turkcell’den Vodafone’lu birine ödemeli atma isteğidir, lakin bu isteğiniz şuan için geçerli değildir. Lakin üzülmenize gerek yok, ücretsiz sms gönderme sitelerini kullanarak karşı tarafa sms göndererek o kişinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan