Vodafone’dan Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone’dan Nokia Akıllı Telefon Kampanyası
Vodafone’dan Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

Uzun zamandır birçok teknoloji sitesine ve önemli televizyon kanallarına konu olan Nokia 6 akıllı telefonlar nihayetinde Vodafone’a geldi. Sizlerde Vodafone operatöründeki bu mevcut kampanyadan faydalanmak ve yeni bir Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 akıllı telefonlarına sahip olmak istiyorsanız hemen Vodafone bayilerine giderek bu kampanyadan direk olarak faydalanabilirsiniz. Peki, Vodafone ile Nokia’nın yapmış olduğu anlaşmalara göre Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 akıllı telefonlarına nasıl sahip olabiliriz? Sizlerde Vodafone operatörüne numaranızı taşıyıp bu telefonlara sadece aylık 45 TL’den başlayan fiyatlarla yeni Nokia telefonlarına sahip olabilirsiniz.

Zaten ben Vodafone abonesiyim diyorsanız da Vodafone’da mevcut hat sahipleri toplamda Nokia 3’e aylık 50 TL, Nokia 5’e aylık 65 TL, Nokia 6’ya ise aylık 75 TL‘ye olabilirler. 24 ay boyunca taahhüt yaparak sizlerde Nokia‘nın yeni sunmuş olduğu akıllı telefonlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Numaranızı Vodafone’a taşıyıp sizlerde mevcut olan 5TL’lik kampanya indirimiyle 5TL az ödeyerek Nokia akıllı telefonların yeni sahibi olabilirsiniz.

Nokia Akıllı Telefonların Özellikleri

Nokia 3 Özellikleri Nelerdir?

  • 16 GB ile 2GB Ram kapasitesiyle kullanıcılar ile buluşan Nokia 3’ün ekran boyutu ise 5.0 İnç’tir. 4.5G destekli Nokia 3’ün bir diğer beğenilen özelliği ise hafıza kart desteğinin bulunmasıdır. 128GB’a kadar hafıza kartı kullanarak Nokia 3 modellerinde arttırabilir hafıza alanı bulunmaktadır. 8 MP ön ve arka kameraya sahip olan Nokia 3’ün batarya kapasitesi 2630 mAh olup Android 7.0 (Nougat) işletim sistemine sahiptir. Gelecek olan Android 8 güncellemesinden Nokia 3 faydalanabilir olarak gözükmektedir.
  • Nokia 3 modellerini Vodafone operatöründe sadece aylık 50TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay taahhütlü bir şekilde satın alabilirsiniz.

Nokia 5 Özellikleri Nelerdir?

  • Android 7.0 (Nougat) işletim sistemiyle gelen Nokia 5 birçok kişinin beklediği özellikleri barındırmaktadır. Toplamda 16 GB dahili hafızaya sahip olan Nokia 5 toplamda 3000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. 4.5G uyumlu olan Nokia 5 modellerinde maalesef ki tek sim kart desteği bulunmaktadır bunun haricibde 128GB’a kadar hafıza kartı desteği ile Nokia 5’de ek hafıza alanınızı geliştirebilirsiniz. 5.2 İnç ekran boyutuna sahip olan Nokia 5’te tıpkı Nokia 3 de olduğu RAM kapasitesini yani 2GB Ram kapasitesini barındırmaktadır.
  • Nokia 5 modellerini Vodafone aracıyla 24 ay taahhüt ile aylık 65TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Nokia 6 Özellikleri Nelerdir?

  • 5.5 İnç ekranı ile ve toplamda 32 GB dahili hafızaya sahip olan Nokia 6’nın en büyük özelliği ise 3GB Ram kapasitesine sahip olmasıdır. Bunun haricinde toplamda ek hafıza kartı kullanarak 128GB ek alan açabilirsiniz. 3000 mAh batarya kapasitesine sahip olan Nokia 6’ya Vodafone operatöründe aylık 75TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan