Web WhatsApp’tan Nasıl Çıkış Yapılır?

Web WhatsApp’tan Nasıl Çıkış Yapılır?
Web WhatsApp’tan Nasıl Çıkış Yapılır?

Web WhatsApp hayatımıza girdikten sonra artık bilgisayarlarımızdan WhatsApp yönetmek mümkün bir hale geldi. Artık telefonlarımızdan WhatsApp kullanmak yerine WhatsAppın bir yansımasını bilgisayarımıza aktarıp daha hızlı bir şekilde ve üstelik daha rahat bir şekilde WhatsApp kullanır olduk. Bugün ise merak edilen konular arasında olan Web WhatsApptan nasıl çıkış yapılır konusuna değinmek istedim. Kişisel bilgi güvenliğiniz için mutlaka bilgisayarınızdan WhatsAppa bağlandıysanız Web WhatsApptan çıkış yapabilmek için sizlerde tarayıcı geçmişini silmek ya da Web WhatsAppın sol üst köşede bulunan seçenekleri kullanarak çıkış yapabilirsiniz. Web WhatsApptan çıkış yapmak ve arama geçmişinizi komple silmek yani, sizlerin Web WhatsAppa bağlandığınızı kimselerin görmemesini istiyorsanız kullandığınız tarayıcının geçmişini silmek daha mantıklıdır.

Web WhatsApp Oturumu Nasıl Kapatılır?

Web WhatsApp üzerinden mevcut oturumunuzu kapatabilmek üç alternatif yol bulunmaktadır. Web WhatsApptan çıkış yapabilmek için sizlerde bu üç yolu deneyerek hızlıca çıkış yapabilirsiniz.

  • Web WhatsApp hesabınızı kapatmak için telefonunuzdan şu adımları izleyiniz. WhatsApp uygulamasını açınız, Sağ üst köşeden Web WhatsApp seçeneğine tıklayınız. Karşınıza açık olan Web WhatsApp oturum bilgileriniz gelecektir buradan Web WhatsApp oturumlarınıza dokunarak sonlandırma yapabilirsiniz.
  • Bir diğer alternatif yol ise kullandığınız tarayıcınızın arama geçmişini silmektir. Bunun için tarayıcı açıkken CTRL + H tuşlarına basınız ve ardından burada karşınıza çıkan arama geçmişini sil seçeneğiyle Web WhatsApp oturumunuzu sonlandırabilirsiniz. Arama geçmişini silerken mutlaka cookie kayıtlarınızı da silmeyi unutmayınız.
  • Web WhatsApptan çıkış yapabilmek için bir diğer alternatif yol ise Web, WhatsApp açık iken sol üst köşedeki seçeneklere tıklayın ve burada çıkış yap işaretine dokunarak Web WhatsApptan çıkış yapma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Sizlerdeki yukarıdaki 3 alternatif yolu deneyerek kolaylıkla Web Whatsapp oturumunuzu sonlandırabilir ve çıkış işleminizi başarılı bir şekilde tamamlamış olursunuz. Web WhatsApp hakkında öğrenmek istediklerinizi WhatsApp kategorisine giderek öğrenebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 6 Mart 2018 - 01:34

Birisi benim whatsapimi bilgisayar üzerinden kontrol ediyor fakat ben whatsapima girip bütün bilgisayarlardan çıkış yap dediğim de QR kodu istiyor tarayıcı ama ben bunu bilmiyorum yapan her kimse o biliyor qr kodu olmadan nasıl çıkış yapabilirim Allah rızası için yardım edin

    Yusuf B. - 8 Mart 2018 - 15:04

    Merhaba efendim, eğer ki böyle bir düşünceniz varsa bunun için telefonunuzdan Web WhatsApp kısmından kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda hemen bütün Web WhatsApp oturumlarınızı sonlandırmanız gerekmektedir.