WhatsApp Nasıl Çalınır?

WhatsApp Nasıl Çalınır?
WhatsApp Nasıl Çalınır?

Günümüzün yeni sorunlarından biri olan WhatsApp çalma işlemleriyle bir kişinin WhatsAppını kendi üzerinize yapabilirsiniz. Başkasının WhatsApp hesabını çalmak istiyorsanız illegal programlar kullanmanız durumunda başkasının WhatsAppını çalabilirsiniz. Numara doğrulama sistemiyle çalışmakta olan WhatsApp uygulamasında başkasının WhatsApp hesabını geçici olarak üzerinize yapabilirsiniz, bunun için WhatsApp SMS Connect programını kullanmanız yeterli olacaktır. WhatsAppta SMS Connect programı nedir ne işe yarar? Bu programı sadece 1 kereliğine çalıştırabilirsiniz, program ücretlidir ve ufak virüsler mevcuttur. Bu virüsler bilgisayarınıza ciddi şekilde zarar vermez, peki programın işleyişi nasıldır? WhatsApp çalmak için kullanılan bu uygulamada girmiş olduğunuz telefonun numarası için belirtilen kodu tahmin eder ve sizlere 90 saniye boyunca o kodun ne olduğunu sunar. Ardından kodu kendi telefonunuza girdiğiniz vakit geçici süreliğine o kişinin WhatsApp hesabına erişmiş olursunuz. Lakin bu işlem kısa süreliğine olduğundan dolayı çoğu kişi bu programı tercih etmemektedir.

WhatsApp Hesap Hackleme Nasıl Yapılır?

Hesap hackleme işlemi yukarıda bahsetmiş olduğunuz program sayesinde kolaylıkla yapılır, bu işlem maksimum 120 saniye kadar sürerken otomatik olarak WhatsApptan atar. Güvenlik sistemi hergün daha fazla gelişen WhatsApp uygulamasında maalesef ki bu tür programların çok faydası bulunmamaktadır.

Bunun haricinde Whatsapp hackleme yöntemlerini ilerleyen günlerde daha fazla bilgiler ekleyeceğim ve hatta önümüzdeki günlerde WhatsApp çalma konusunda detaylı bir videolu anlatım yapacağım. Bunun için bu programı geçici olarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Hack Yapan Kişi Mesajlara Erişebilir Mi?

Hesabınıza bu şekilde erişmekte olan kişiler mesajlarınıza erişemez, rehberiniz de yer alan kişileri de bulamaz. Tek yapabildiği işlem sizin hesabınızı 120 saniye kadar pasif hale getirebilir bunun haricinde herhangi bir işlemi yoktur.

WhatsApp hacklemek konusunda merak ettiğiniz konuları alt kısımdan belirtmeyi unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 10 Nisan 2018 - 03:28

Eşimden şüpheleniyorum be eşimin değil ama karşı tarafın konuşmalarına erişmek istiyorum eşim silmiş olabilir bunu yapacak birileri varmı