WhatsApp Profiline Bakanları Görmek Mümkün Mü?

WhatsApp Profiline Bakanları Görmek Mümkün Mü?
WhatsApp Profiline Bakanları Görmek Mümkün Mü?

Hayatımıza 2013 yılında giren WhatsApp uygulaması yeni görüntüsü ve yeni geliştirdiği özellikler sonucunda artık her akıllı telefonlarda bulunan uygulamalardan biri oldu. Yeni bir telefon aldığımızda ilk işimiz WhatsApp uygulamasını kurmak olurken, milyonlarca kişinin iletişimini başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan WhatsApp uygulamasında bugün merak edilen konulardan olan WhatsApp ta profile bakanları görmek mümkün mü? konusu hakkında sizlere bilgiler vermek isterim. Son yıllarda kendini yenilemeye başlayan dünyanın kullandığı görüntülü iletişim uygulaması, birçok alanda farklılık yaratmak için sürekli olarak kolları sıvalı halde beklemekte. Son çıkan yeni uygulamalar ile farklı yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Kısa zaman öncesine kadar, güncel fotoğraf paylaşımı sonrasında kişilerin görüntüleme kapasitesini ortaya çıkaran bir yenilik ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlamış, uygulama kullanımını sosyal medya platformu görünümünde yenilemiştir. Whatsapp profilime bakanları görme özelliği ise, sadece özel uygulamalar yardımı ile şimdilik temin edilmekte. Kısa zaman içerisinde bu kadar yoğun talep olması ile birçok konuda kullanıcıların taleplerine cevap vermesi yüksek ihtimal. Uygulamayı indirdikten sonra, bir takım ayarlar sonrasında kullanabilmek mümkündür.

GBWhatsApp İle Profile Bakanları Tespit Etmek

Biliyoruz ki WhatsApp uygulamasının daha çok gelişmiş illegal uygulamalar bulunmaktadır bu programlardan biri de GBWhatsApp uygulamasıdır. GBWhatsApp uygulaması normal Google Play üzerinde yayınlanmış WhatsApp uygulamasına nazaran daha fazla gelişmiş ve ek özelliklere sahiptir. GBWhatsApp uygulamasında bulunan LOG bölümünü kullanarak bazen profilinize bakan kişileri tespit edebilirsiniz.

GBWhatsApp LOG Bölümü Nasıl Açılır?

GBWhatsApp uygulamasının LOG bölümünü kullanabilmek için bir müddet GBWhatsApp uygulamasını kullanmanız gerekmektedir, ortalama 1-2 saat boyunca GBWhatsApp uygulamasını kullanıyorsanız LOG bölümünde arkadaşlarınıza ait olan bütün kayıtları görebilirsiniz. Hangi arkadaşınız ne zaman, saat kaçta durumunu profil resmini güncellemiş gibisinden bilgilere GBWhatsApp LOG bölümünden ulaşabilirsiniz.

GBWhatsApp LOG sistemini sizlerde kullanarak WhatsApp profilinize bakanları görebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan