WhatsApp Video Oynatılamıyor Sorunu

WhatsApp Video Oynatılamıyor Sorunu
WhatsApp Video Oynatılamıyor Sorunu

WhatsApp uygulaması 2017 yılında sürekli olarak yeni güncellemeler almaktadır, bu güncellemeler bizlerin daha kolay WhatsApp kullanabilmemiz için bazı değişiklerin uyarlanması içindir. WhatsApp uygulamasında gerçekleşen birçok güncellemeler sonucunda bazı telefonlarda maalesef ki avideo oynatamama gibisinden sorunlar çıkmktadır. 2017 yılının yeni WhatsApp sorunlarından biri olan WhatsApp video oynatamama sorunlarının maalesef ki bir çözümü bulunmamaktadır bunun için bu sorunun çözülmesi WhatsApp yetkilerinin elindedir. Lakin bazı alternatif yollar ile sizlerde WhatsApp’ta size gelen videoyu nasıl oynatabileceğinize dair çözümler üreteceğiz. WhatsApp’ta normalde bir video tam inmeden onu izlemeye başlayabiliyoruz, biz videoyu izlerken geri kalan inmemiş kısım ise biz videoyu izlerken inmiş oluyor. Bu durum normal WhatsApp için geçerli iken şuan için günümüzde WhatsApp video oynatamama sorununda maalesef ki geçerli değil. WhatsApp’ta video sorunu yaşayan kullanıcıların yapması gereken işlem ilgili videoyu telefona indirdikten sonra Galeri kısmından WhatsApp Video bölümünden videoyu bulup oynatabilirler.

WhatsApp Video Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sorunun ilerleyen zamanlarda WhatsApp’a gelmesi beklenen güncellemeler sonucunda çözülmesi beklenmektedir, lakin sizler diğer bir yol ile bunu rahatlıkla çözebilirsiniz. İlk etapta, WhatsApp’tan size gelen videoyu indiriniz. Videoyu açtınız da bu video oynatılamıyor hatası alacaksınız. Bu hatayı gördükten sonra telefonunuzun Galeri kısmına giderek buradan WhatsApp Video kısmına dokunun ve videoyu oynatmaya başlayınız. Ayrıca WhatsApp’ın video oynatamama sorununu yetkili kişilere telefon modeliniz ile birlikte ileterek kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz, WhatsApp ile iletişime geçebilmek için support@whatsapp.net adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

WhatsApp video sorunu için bir diğer alternatif yol ise Web WhatsApp seçeneğidir. Sizlere gelen WhatsApp videolarını Web WhatsApp’a bağlanarak, Web WhatsApp üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Özlem - 17 Nisan 2019 - 12:48

WhatsApp durum videolarim oynatilmiyor sorun ne

Özlem - 17 Nisan 2019 - 12:47

WhatsApp durum videolarim oynatilmiyor