WhatsApp’ta Çalışan Takip Uygulamaları Nelerdir?

WhatsApp’ta Çalışan Takip Uygulamaları Nelerdir?
WhatsApp’ta Çalışan Takip Uygulamaları Nelerdir?

WhatsApp kullanıcıların hiçbir şekilde vazgeçemediği uygulamalardan olan WhatsApp takip uygulaması sayesinde birçok kişi artık hoşlandığı kişinin son görülme saatlerini kolaylıkla takip edebilmekteydi. Piyasanın en gözde uygulaması olan ve bizlere ilk defa böyle bir imkan sunmakta olan WhatsDog uygulaması sayesinde hemen hemen her WhatsApp kullanıcısı birilerini bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde 7/24 şekilde takip edebilmekte iken ilerleyen zamanlarda gelen WhatsDog şikayetleri sonucunda WhatsApp tarafından WhatsDog uygulamasının çalışması durdurulmuştu. Şimdi ise 2017 yılında gözde uygulaması olan ve halen geçerliliği devam etmekte olan Wossip uygulamasıyla sizlerde yine eskisi gibi birilerini takip edebilirsiniz. Lakin Wossip uygulaması WhatsDog uygulamasına göre ücretli olarak hizmet vermektedir. Ve ayrıca WhatsDog kadar yüksek performans maalesef ki gösterememektedir. WhatsApp’ta birini takip etmek isteyenlerin mecburen katlanmış olduğu uygulama olan Wossip uygulamasına ek olarak Türk yapımı olan Whatscope uygulaması da yine çalışmalarını devam ettirmektedir. Şuan için piyasada çalışmakta olan Wossip uygulaması ve Whatscope uygulamasını sizlerde ücretli bir şekilde kullanmak istiyorsanız Google Play üzerinden veya App Store üzerinden kredi kartınızı kullanarak ücretini ödeyerek bu uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatscope Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

Günlük 1TL karşılığında bir kişiyi takip edebileceğiniz Whatscope uygulamasının şuan alt yapısı öncelerine göre oldukça çok gelişmiş durumdadır. Binlerce kişinin severek kullandığı Whatscope uygulamasını hemen sizlerde Google Play’den indirebilirsiniz. Whatscope uygulamasını daha iyi şekilde kullanabilmek ve bu uygulamanın çalışması için ek olarak Crosswalk Project Runtime – xWalkCoreLibrary uygulamasına ihtiyacınız gerekecektir. Bu uygulamayı da yine Android kullanıcıları Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirler. Aylık ise 30TL karşılığında üyelik alabilirsiniz.

Wossip Nedir? Ücreti Ne Kadar?

Yabancı bir firma tarafından tasarlanmış olan Wossip uygulaması da tıpkı WhatsDog & Whatscope uygulamalarının göstermiş olduğu görevi üstlenmektedir. Yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta boyunca ücretsiz deneme sürümü sunmakta olan Whatscope uygulamasında aylık 7TL’ye üyelik satın alarak bu uygulamayı sizlerde kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin, sürekli ipleri elinizden bırakmamak istemediğiniz kişileri bu tür uygulamalar kullanarak son görülme saatlerini takip edebilirsiniz. WhatsApp takip uygulamaları hakkında merak ettiklerinizi bizlere alt kısımdan kolaylıkla iletebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

seva - 24 Şubat 2018 - 11:10

salam kimse beni takip ediyorsa onu nasil dayandira bilirim?

    Göksu Polat - 24 Şubat 2018 - 18:36

    Merhaba efendim, birinin sizi takip edip edemediğini anlayamazsınız. Bu tür uygulamalar WhatsApp tarafından izinsiz uygulamalardır.