wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası

wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası
wifi.kyk.gov.tr Çıkış Yapma Sayfası

Bilindiği üzere Gençlik ve spor bakanlığına bağlı olan kredi yurtlar kurumu kendi bünyesinde olan tüm yurtlarında ücretsiz wifi hizmeti sunmaktadır. Kredi ve yurtlar kurumu yurtlarında kullanılabilen bu ücretsiz wifi hizmetinden yurtta kalan öğrenciler ve yurt çalışanları faydalanabilmektedir. Bu ücretsiz wifi hizmeti ağa bağlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılıp kontrol edilebilen bir internet ağı üzerine kurulmuştur. Giriş yaptıktan sonra gelen ekran üzerinden ücretsiz internet hizmetinin başlatıldığını görebilirsiniz. Bu giriş ekranı üzerinden son hareketler gözlenebilir ve şifre değiştirme işlemleri yapılabilir.

Bunlar için yine sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ancak kredi yurtla kurumu yurtlarında ki ücretsiz wifi hizmetinden yararlanırken iki cihazı aynı anda bu ağa bağlayamazsınız bu sebeple birinden çıkış yapmanız gerekecektir. İnternet tarayıcınızın boş alanına wifi.kyk.gov.tr yazarak wifi.kyk.gov.tr çıkış yapma sayfası açmalısınız. Açmış olduğunuz bu giriş sayfası yönlendirmeli bir sayfa olduktan dolayı açılınca hemen çıkış işlemini başlatmanız gerekir. Bunun için butonların en sonundaki çıkış butonuna tıklayarak sistemin bağlı olduğunuz cihazı çıkarmasını bekleyiniz. Başarı ile gerçekleşti yazısını görünce çıkış yapıldı demektir.

Nasıl çıkış yaparım?

KYK Wifisinden çıkış yapabilmek için ilk olarak Wifi’ye bağlanmanız gerekmektedir. Wifi’ye bağlandıktan sonra http://wifi.kyk.gov.tr/ adresine giderek buradan çıkış butonuna tıklayıp başarılı bir şekilde KYK Wifi’ den çıkış yapabilirsiniz.

Zaman Aşımına Uğradı – Sayfa Bulunamadı Hatası Nasıl Çözülür?

KYK’da wifiden çıkış yapabilmek için kimi zaman öğrencilerde http://wifi.kyk.gov.tr/ sayfasına giriş yaptığı vakit zaman aşımına uğradı veya sayfa bulunamadı bağlanılamadı gibisinden bir hata söz konusu olmaktadır. Bu hatayı çözebilmek için mutlaka ilgili hizmetin Wifisine bağlanmanız gerekmektedir. Wifi’ye bağlanmadan bu sayfaya erişim sağlamanız mümkün değildir bunun için ilk etapta Wifi’ye bağlanıp ve ardından yukarıdaki adrese giderek Çıkış Yap işaretine dokunarak Wifi oturumunuzu sonlandırabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan